• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Fakat globalno zatopljenje. ..ljudi s punih 40 se cude temperaturi od -10..

kuda ideš svijete.

Ja ne znam kako ste propustili priliku da snimite film kako izlazi "para " na usta ili kako vaš 533/539 pali na -10..
A tko se ovdje čudi pope?

Ovo vrijeme negativno utječe na biljke koje su do prije 15 dana bile na +15 stupnjeva...

I ljudi šalju kakva je temperatura kod njih...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,846
Prošli tjedan gledam ruže u dvorištu kako su propupale, da je ostalo toplo, ovaj tjedan bi procvale.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
A tko se ovdje čudi pope?
i to je točno ..reko sam na imendanima , ako čestitaš imendane onda budi dosljedan i svaki dan otvori kalendar , otvori temu i čestitaj svima redom ...a ne samo populistički stjepanima , ivanima , božićima ,božicama .
isto s prognozom , kad netko naljepi npr.temeraturu kod sebe , za njim svi redom .. zašto?

poštivam one koji svaki dan postave temperaturu u svom kraju ...a ne opet ponavljam populistički .

isto je kad netko pita da li su dobre lidel lampe ..na to 5-6 postova ja imam kaufland i dobre su ..drugi ja imam neke žnj i dobre su --treći ja nemam lampe jer nemam struje , a pitalo se za lidel lampe , alo?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Jesi ti ljubomoran što mi imamo meteo stanicu koja prati sve parametre?

Imamo 2...

Ako hoćeš dam ti pristup pa gledaj svaki dan vrijeme u Zoljanu Našičkom i Markovcu Našičkom...

Kad smo kod toga... Još dan dva minusa i smrznut će se gornjih 15 cm tla.


A znate šta to znači?

Papa smrdljivi martini, šljivina osica, lisne uši, šljivin savijač itd...

Barem u određenoj količini... Znači neće biti najezda... Screenshot_2024-01-11-16-06-19-448_com.softwise.PinovaDoc.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
@vlč.puknuti ja sam samo htio dokazati i "dokazao" :devilish: :p :ROFLMAO: da su novinari proteklih dana s pravom vrištali i stvarali općenarodnu histeriju, s najavama kataklizmičkih sunovrata temperature zraka u našim krajevima.
Dok su oni vrištali, (vani kod mene je bilo +15 stupnjeva) ja sam sjedio u svojoj "mazdinoj garaži" to je naša obiteljska šifra :p i s tobom se virtualno prepirao, predviđali su novinari opaki sunovrat / pad temperature čak i za 20 stupnjeva. I eto gaaaa, kod mene smo se stropštali s +15 čak na -9 stupnjeva.
(Slobodan sam spomenuti da sam ja bezbrojne dane proveo i radio u snijegu visine preko pupka, u okolici Plitvica itd., na temperaturama debelo nižim ispod -10 stupnjeva i radio, svaki dinar plaće sam si zaradio. Tek tad naša krampologija je jako teško palila, a moj je skromni zadatak bio sve ih "kresnuti" i jesam. Zato sam sada ranjeni beskićmenjak...)
Eto, nemoj ti meni pucati po šavovima, te biti ljut "na nas mlake i bedake", bit će još i gorih dana, ovo je sad mila majka :devilish::ROFLMAO::p:devilish:🥂
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Jesi ti ljubomoran
jesam

da, i smatram da su ljudi bolesni , a nisu se razboljeli virusima ili bakterijama nego je takva medijska kampanja .
Nije da ju koji put ne pogledam usput i nema je a da se ne spominje globalno zatopljenje .To nije prognoza nego pranje mozga
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
869
Jesi ti ljubomoran što mi imamo meteo stanicu koja prati sve parametre?

Imamo 2...

Ako hoćeš dam ti pristup pa gledaj svaki dan vrijeme u Zoljanu Našičkom i Markovcu Našičkom...

Kad smo kod toga... Još dan dva minusa i smrznut će se gornjih 15 cm tla.


A znate šta to znači?

Papa smrdljivi martini, šljivina osica, lisne uši, šljivin savijač itd...

Barem u određenoj količini... Znači neće biti najezda... View attachment 68870
Iz tvojih usta u Božje uši. Smrdibube su mi već dopi*dile, ne mogu se okrenuti da ih negdje ne vidim. Idem po drva, zdrobim. Otvaram prozor, upadne unutra. Zatvaram žaluzine, zdrobim. Otvaram auto, njih 20 u okviru vrata. Kad krene smrditi dok spavam, ne znam da li sanjam smrad ili sam nekog zagrlio pa se ovaj usmrdio. Prežive -12°C, kao terminatori su...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Danas je kod mene -5-6.idelano za spek i kobase..hehe..tko ih još ima.

Nadam se da bude potrajalo..dobro je i za ozime usjeve..
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Kod mene u pušnici još uvijek malo zaleđeno, sad ložakam za pušing unutra da se usput malo i otkravi pa onda hladni pušing kao i obično, ali temperature obećavaju, napokon ću ići bacati đubar hahaha
 

Najnoviji postovi

Na vrh