• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
biti će ovo dan za zajedničko srkanje u krevetu.

Bem ti prognostičare koji su me svu preplašili.

Kak si ovo protumačiti? :icon_question: Asocira me na 69 :redface:.

Slušaš krive meteorologe. Imaš na VTV-u ujutro oko 9:30 (repriza popodne oko 15:30) izravno javljanje CRO meteo tima s lokalnom prognozom. Nije Vž daleko od Belice, tak da je njihova prognoza pouzdanija od ovih na državnim televizijama, koji su ponekad skloni senzacionalizmu.
No, po drugoj strani nije loše to kaj si napravila, jedino je možda voda u bačvama nepotrebno. I kod mene dobro dojde malo reda u dvorištu :(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma to samo johabica uzela produženi vikend od ovih neradničkih praznika,tko još više vjeruje prognozi dhmz-a,stare babe i običaji su zakon,pogotovo kada je 6 mjesec u pitanju,kada su govorili krajem 5 mjeseca promjenjivo ja sušio livade,pojedinci rekli ,a ne sijeno se kosi u 6 mjesecu,zajebite radnju,sada budu kosili u 7.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene pogodili oko 4 sata vjetar puhal oko pol sata i sve raznosil po dvorištu oko 5 sati počela kiša koja još uvijek pada .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,805
Kaj sam se ja lepo naspal ovo jutro, sad me sve kosti bole.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,805
Nego od čega me uvjek sve boli kad se prelezim?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,805
Ahaaa, znači treba spavati u hodu?
JO ništ ne boli, ona bu živela 100 let.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ak je to sve tak kak pričaš onda bu danas i malo bolji ručak , možda i kolač
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kak si ovo protumačiti? :icon_question: Asocira me na 69 :redface:.

Slušaš krive meteorologe. Imaš na VTV-u ujutro oko 9:30 (repriza popodne oko 15:30) izravno javljanje CRO meteo tima s lokalnom prognozom. Nije Vž daleko od Belice, tak da je njihova prognoza pouzdanija od ovih na državnim televizijama, koji su ponekad skloni senzacionalizmu.
No, po drugoj strani nije loše to kaj si napravila, jedino je možda voda u bačvama nepotrebno. I kod mene dobro dojde malo reda u dvorištu :(giggle):

Hmmmmmm......više sam za soluciju 6,9 puta.
Makar kosti popucale.:biggrin:

@puknuti, nemoj da opet pitaš tko to xx,09.......mileno.
biggrin.gif
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a ne znam za tripice , ali vele da je to carsko jelo ..e sad ako si ti to obavil ko car ..tj carski ...hm.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,805
Nemam pojma kak carevi to rade ali ova kiše meni opet kapke sklapa, tak da .... odo ja na popodnevni odmor punog želuceka.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bah, tripice....opet ste me sjetili tamo davnih poratnih i restorana u Splitu di mi je vlasnik ponosno svake večeri sedam dana za redom za večeru preporučivao tripice, sve dok mu nisam rekla - ma Miro, pasju mu capu, od tripica se meni želudac okreće, daj pobogu izostavi već jednom te tripice sa repertoara ponude i govori nešto opipljivo.
Gledao me u čudu, kao, naširoko u krugu nijedan restoran to tamo nije onda imao, a on eto ima.

@muhač, ne bu ti lako nagurati me, morati ćeš imati snove široke bar 160x160 da stanem u njih. :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kad sam ja otkrio tripice jeo sam ih svaki dan za gablec sve dok nisu zatvorili restoran , jbg , sad tu prodaju pipe
 

Najnoviji postovi

Na vrh