• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
731
Na posao i kmica je bila u 13.30 Rekoh sad kad opet tuca udari. Medutim, srecom, sve je proslo samo sa nesto malo kise.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
I?-kad krene kukanje o kišurini koja nikako ne prestaje, koja je smocila sva dvorišta,radi koje nema suhe berbe,u svakoj lokvici ima vode.?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,098
Kod nas ima stara narodna da varganj prestane s rastom kad ga pogledaš. Znači kad ga netko vidi on više ne raste 😂.

Ove godine ih još nisam našao. Nitko u mom kraju.. Oko Daruvara sam čuo da ih ima, barem su ljudi pokazivali slike dok sam bio na kavi u gradu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Kod nas ima stara narodna da varganj prestane s rastom kad ga pogledaš. Znači kad ga netko vidi on više ne raste 😂.
To su babske priče, ko i ova explozija.



Bilo je proljetnih u par mahova, sad kreču jesenski koji su meni slađi.
 

dario669

Novi član
Premium
Tu od
24 Velj 2016
Poruka
12
I?-kad krene kukanje o kišurini koja nikako ne prestaje, koja je smocila sva dvorišta,radi koje nema suhe berbe,u svakoj lokvici ima vode.?
Je pa to je normalno, dok je vrucina kukamo, dok je zima kukamo, dok je kisa kukamo, to nam je urođeno valjda 😆
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,984
Ajmo jednu poučnu sada:
Tražili seljaci popa (ili svećenika) da im da kišu, drugi bili protiv jer im se suši sijeno.
Onda pop reče: - Kad se dogovorite tada bude!
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
751
Kod mene su se već pojavile neke gljive po dvorištu, ali ne diram, možda su gljive ludare... :D
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,815
KIša jučer, kiša danas, a kažu i za sutra, ajde bar je napokon ubilo onu vručinu
Tak su to isprogramirali Kinezi i aktivirali prek antena u sklopu Pelješkog mosta. Moraju malo eksperimentirati da vidiju kam bu ne - vrijeme krenulo u kojem trenutku, dok pustiju test. Isto tak još delaju na kalibraciji sistema. Ovih je dana njihova delegacija kao fol špancirala po VŽ, a praf za praf su delali osmatranja i test programa manipulacije s vremenom. Imaju malih problema z kalibracijom, pak im se omakne malo preveč vručine, ili preveč leda. Hebiga nije to jednostavni algoritam. Zato dok traje testiranje Peljeških antena, najbolje je pri sebi imati i kupače i jembrela i sandale z visokom sarom, z krznom podstavlene...

Za Ludbreško proščenje su obečali lijepo vrijeme... Zato si v Ludbreg, nebu vručine niti leda 🥂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Bumo
Za Ludbreško proščenje su obečali lijepo vrijeme... Zato si v Ludbreg, nebu vručine niti leda 🥂
Ja planiram biti v nedelu ... ak se vidimo, buš platil gvirca? 🤭
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,815
Bumo

Ja planiram biti v nedelu ... ak se vidimo, buš platil gvirca? 🤭
Nebumo se mogli vidjeti, mi sutra idemo opet do slane vode. Šteta, inače nema problema, volim dobar gvirc 👌🙂.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,984
U životu, čitaj i prirodi, postoji ravnoteža! Koliko god vruće biti će i hladno!
 

Najnoviji postovi

Na vrh