• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
Iz povjerljivih izvora sam čuo da više zime nebu (tece Štefa i Barica). I zato treba pod hitho prodati drva dok još tržište nije čulo za tu informaciju, a drva imaju dobru cijenu. Pitanje je samo kaj bumo sa šumama ako nebu više zima? Šume nas budu obrasle, a mi bumo postali šumski ljudi. Moram se početi pomalo pripremati za to novo doba. Za početak mislim pustiti bradu. :ppozdrav: :cry:
 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,756
Sječa li se tko, koliko je noći temperatura bila iznad 20C, u kontinentalnom dijelu Hrvatske?
Znam samo za dvije noći/jutra!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ja sam odštopaval rigolu na cesti ispred ulaza u dvorište od blata s kolnika, kad se zaletio vjetar, zamaglilo se od jake kiše, rijetka tuča se čula po limu. Jedva sam dotrčal do stepenica, kojih deset metara i mokar, u trenu. Sad se sušim na radijatoru 🙃. Došel je današnji Zaprešić u Vž, mislim nevrijeme.
Na dvorištu sve pliva
IMG_20231031_104029.jpg
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,977
Ova godina je baš prevrtljiva, teško je bilo što pametno reći. Kod nas u selu starije generacije ne pamte ovakve vremenske neprilike, bilo je svega, ali nikada ovako, a bojim se da će biti iz godine u godinu još i gore.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Zadnjih 24 časa.

F9yy-dcXEAAZQpI
 

Najnoviji postovi

Na vrh