• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Pogledaj na onoj motkici nalazi se sredstvo za podmazivanje(trbusna maramica) a u slucaju da stane napon,, ima priključak za rucno:ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Sve sam ja to snimil, kao kuhar sam nikakav ali znam kak bi to trebalo..... ali sam zato za stolom .......
A kaj se tiče priključka za ručno. Siguran sam da ste se osigurali jer bi nastala ogromna šteta. Dok se drugom kaput svuče, pa dok dođe do faze da tak lijepo porumeni...
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Ma jok,,, Ovo je generalna proba za 1.Maj, šalim se slika je od prije,,,
Replika je bila uvezi pojma ,,idila,,
Pogledaj sta je idila po poimanju kolege ZJ meni danas uradila,,,jednostavno ona covjeka pravi gladnim,,, a moja idila čovjeka čini sitim,,, pa vi prosudite,,,:ROFLMAO: 20240417_172700956.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,672
@nimrennermin, ovo je žalosno.
Snijeg je idila, no u svoje vrijeme, naravno ne sad kad je sve procvalo.
Valjda shvaćaš da je u mojem pisanju bilo malo šale, malo sarkazma.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
@nimrennermin, ovo je žalosno.
Snijeg je idila, no u svoje vrijeme, naravno ne sad kad je sve procvalo.
Valjda shvaćaš da je u mojem pisanju bilo malo šale, malo sarkazma.
Kolega ZJ. nikakav problem,,sve je ok. Barem smo mi promjenili dosta tih poruka da se dobro razumijemo,,,nista ti nezamjeram i sam volim šalu,,,
 
  • Like
Reactions: ZJ

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,937
Tu naprijed je bil krumpir i eto povalilo je ječam.. Dalje se još drži, budemo vidli kak dugo..
 

Prilozi

  • 20240416_180044.jpg
    20240416_180044.jpg
    65.4 KB · Pregleda: 48

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,018
I kako ste prošli s mrazom?

Kod nas bilo 0.1 na 1.5m od tla... Par krušaka se prorijedilo. I koja loza klonula. Ali hvala bogu ništa strašno...
 

Najnoviji postovi

Na vrh