• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Indijanski ples za izazivanje kiše. Pleše se samo u tangama i perjanicom na glavi. :ppozdrav:
To mi je odavno poznato,, al ima u mom etnosu,,, ta kvazi molitvi sta,,, za navodno tu kišu,,, i zovu je kišna dova,,,, ne sporim im to,,, al moja svatanja i razmišljanja su skroz drugačija
 

puma

Novi član
Tu od
16 Lip 2024
Poruka
10

Vi kazete pri nam,, a ja velim,,, kod mene danas,,,, licno mjerio van temperatura 38 ,,, a voda 25 ,,,,ako te ima daj pljusak makar zbog ovako dobrih zasad,, kukuruza ,,,slika je danas sa moje omiljene lokacije,, View attachment 74665
A ribe ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
797
Kod nas isto pljusak iz vedra neba, još prije sat vremena sam bio vani zalijevao. Ajde barem da bunar malo napuni, voda je skoro 5 m ispod uobičajene razine.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,458
4 kapi i malo grmljavine... Ali barem je malo osvježilo... Osjeti se u zraku da se negdje ispadalo...

Screenshot_2024-07-13-23-31-56-121_com.softwise.PinovaDoc.jpg
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Indijanski ples za izazivanje kiše. Pleše se samo u tangama i perjanicom na glavi. :ppozdrav:
To mi je odavno poznato,, al ima u mom etnosu,,, ta kvazi molitvi sta,,, za navodno tu kišu,,, i zovu je kišna dova,,,, ne sporim im to,,, al moja svatanja i razmišljanja su skroz drugačija
A ribe ?
IMG-01e014958292479e345270faedbb1fa7-V.jpg
Bilo je par skobalja,,taman za rucak,,
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,198
Jel pada kaj kiša kod koga?
Kod nas pada prava natapača vec 6 sati bez prekida.
Mislim da i sad bude puno značila, ali da je barem došla nekih 2 tjedna prije.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,198
Kod nas palo preko 35 l, poslal mi kolega sliku kišomjera koji živi 300 m zracne linije od mene.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
823
Kod mene potop ovu noc. 1000 gromova je lupilo. Septicka od stale se je prepunila pa su svinje igrale vaterpolo. Spasonosna kisa, mozda ipak bude kokoruze
 

Najnoviji postovi

Na vrh