• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,736
A ja taman detelju rastepel i šprical kuruzu.....

...Al bolje mi je da sam tiho.....dosad nismo još leda dobili
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,011
V petak bi ja rekel.. Ono dok se i pre nam najavljivalo, a na kraju 5 kapi dežđa palo..
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,918
Da, nažalost. Prvi red na kučici/kukrlinu su zaboravili šarafiti, ja sam to sad riješio i vjerujem da bude dobro, a sa strane pored kukrlina budemo morali svaki drugi red, jednostavno je kuća sa te strane na otvorenom i kad dođe jaki vjetar napravi štetu.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,332
Išao sam s ovim kao protiv temperaturnog stresa + aminokiseline + prihrana + zaštita...

I mogu reći da je na oko barem pomoglo biljkama.

Večeras slikam stanje nakon ravno 24 sata pa stavim u vrt bez motike..

Ali da gori sve, gori..
IMG_20240618_151522.jpg
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,323
Danas nekih 36-37 a sad ugodnih 22 celzija,, tutnjalo je zasad nije bilo belaja,,
a sad miline,,, ni jajca mi se više nelijepe od znoja,,,:ppozdrav:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,332
Dobili poruku na mobitel. Ljudi pobjegli s grahijade. Svi vikali ide oluja.

Na kraju ništa...
 

Najnoviji postovi

Na vrh