• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
7,735
Evo, okolica Karlovca prema Ozlju, nije padalo sinoć, već je počelo oko 7 ujutro...mirna kiša, trenuno smo na 16.5 litara, i kako stvari stoje idemo na oko 20.
A kod mene palo toliko kiše, da ni prašinu nije pokupilo.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
7,239
Evo, okolica Karlovca prema Ozlju, nije padalo sinoć, već je počelo oko 7 ujutro...mirna kiša, trenuno smo na 16.5 litara, i kako stvari stoje idemo na oko 20. Ta količina (a i vaše veće količine) će osigurati ovogodišnje debele krumpire, mrkvu, peršin, ronu, luk, poriluk, i neke druge slične kulture...nisam nezadovoljan!...iako mi je žao za sve koji su pretrpjeli štetu.
update, nakraju ipak nije palo 20 litara kako sam ja prognozirao, već 33...namooooočilo kak se spada!...a sutra u košnju, konji moraju nekaj žvakat preko zime...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
7,545
Sinoć se kod nas zlijalo s neba novih 10 lit, sad sam ispraznil menzuru. Inače prema nama "z babinoga kuta" - Slovenskog prekomurja, se šulja novo "olovno nebo". Pa dokle više?

Ako nekoga zanima, mi smo ovaj mjesec po mojem mjerenju "popili" 147,1 lit kiše.

Izašli smo ispratiti na cestu kćer i evo je, več se spustila kiša, koja se dovukla z babinog kuta, tu je, pada :cry::unsure:
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
3,314
Kod mene 130l ovaj.mjesec...jucer su isli ruzni oblaci ali nas je zaobislo...proslo sve juznije od nas...prema Ivancici se bas vidlo kak pada...paprika mi zuti od vlage...vrt je natopljeni...a ja sam jos investiral u busenje vode 🤣🤣🤣🤣
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
32,744
"z babinoga kuta"
Zaći i vi imate svoj "babin kut"? Naš gleda prema vama, malo lijevo, a kad od tud dojde obično bude neko zlo. I sinoč je iz tog kuta došlo, ali samo pljusak.
Sve je zabilo ali i dalje treba kiše.
 

Najnoviji postovi

Na vrh