• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vrijedni

vrijedni

Novi član
Tu od
2 Pro 2014
Poruka
9
eto da se predstavim,zovem se ivan imam 16 godina i živim u zagrebu.zagrebačko sam dijete ali me za njega ništa ne veže.poljopvrivreda je nešto sa čime bih se htio baviti zato što imam kuću blizu hrvatske kostajnice.molio bih vas da mi pomognete i da me uputite.hvala unaprijed
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,546
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav vrijedni, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bravo decec sam ti pitaj kaj te muci,nej se sramiti i mi smo sve od drugih naucili i jos se vucimo.:icon_super:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ti mali ko da imaš međimurske korijene.
Pozdrav i od druge međimurke. Imam unuku, možeš mi biti zet ako si tako vrijedan. :icon_rofl:
 

vrijedni

Novi član
Tu od
2 Pro 2014
Poruka
9
-vrijedni- je nastalo sa prakse zato što sam upisao za kuhara i tako su me prozvali:D:
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Dobro jutro Vrijedni. Poljoprivreda je dobra samo kao drugi posao. Hoću reći da netko u obitelji mora biti zaposlen. Kuhar ti je dobar posao i to radi a poljoprivreda usput. Gdje to izaberi sam.
 

eldanchi

Novi član
Tu od
19 Sij 2015
Poruka
6
Dobar dan radnom pučanstvu i poštenom seljaku... Moja malenkost uskoro seli na selo i počinje pretvorbu iz gospodina u poljoprivrednika. Supruga i ja ćemo uzgajati povrće i voće i plasirati ga direktno u ZG kupcima. Trenutno tražim zahtjev za legalizaciju u Krapini. Ako netko ima predan zahtjev a neće ga iskoristiti, ja trebam i platiti ću ga. Paralelno se zanimam i za nabavu strojeva...

Blago onom tko mlad poludi pa mu život u veselju prođe...
 

Najnoviji postovi

Na vrh