• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Welger ap 72

F

Frank

Guest
Pomoć,

Imam Welger AP 72 balirku ,i potrgalo mi se kučište koje je između bata-čekića i kardana koji tjera gornje vilice (ne glavni kardan i glavno kučište) za sad koga sam zvao nitko nema, od naših dućana, samo po narudži ,a vele da je to dosta skupo ! Getriba u kučištu je dobra sve ok , međutim kučište se tolko smrskalo (gus) da nije moguće zavariti !
jel zna možda netko di bi se to dalo nabaviti , poželjno je rabljeno !!!???
hvala na svakoj pomoći !
 
F

Frank

Guest
Evo slika ! Tu još fali jedan dio koj je pukao!
 

Prilozi

  • Image 1-1.jpg
    Image 1-1.jpg
    66.5 KB · Pregleda: 439
  • Image 1-3.jpg
    Image 1-3.jpg
    64.4 KB · Pregleda: 351
Posljednje uređivanje:
F

Frank

Guest
Welger

1109.14.07.00 - Getriba kompletna,
0738.20 - Kučište
Imam kompletnu knjigu dijelova za Welger AP71, jako je slična sa mojom AP 72 !
 
Posljednje uređivanje:
M

Milan

Guest
Nažalost nemam takav dio ali mislim da ti je to samo kutni prenosnik 1:1
 
F

Frank

Guest
Kučište

Da je samo kutni prijenosnik, a kako riješiti stvar ,obzirom da mi se kučište smrskalo(nemoguće zavariti ) , jedino pripasati od nečeg drugog !
 
M

Milan

Guest
ili to ili od neke druge starije welgerice ne mora biti 72 skoro sve imaju taj kutni prenosnik koji ide direktno sa ruke reduktora
 
F

Frank

Guest
Welger

A da smo di mogu pronaći nešto slično , recimo rabljeno !
Iz njemačke sam dobio odgovor , novi kompletni reduktor 1500 €, za te novce još malo doplatiš i kupiš drugu balirku !
http://my.imageshack.us/v_images.php
 

Prilozi

  • Image 1.jpg
    Image 1.jpg
    45.3 KB · Pregleda: 287
Posljednje uređivanje:
Na vrh