• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Westy štenci

zibba

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
365
S obzirom da nam se jučer okotila mezimica, westy terijerka, primamo rezervacije za bebe. Štenci su čistokrvni, mama ima rodovnicu, imamo 4 dečka i 1 curu, a za nove domove će biti za cca 6-7 tjedana. Nadam se da ću naći načina da postavim slike jer me zafrkava kabel od fotića, pa da ih vidite kako su mali i slatki. Mama je prava terijerka kojoj ne može izmaknuti nikakav štakor, miševe lovi kao luda, a jučer je par sati prije okota natjeravala i čak ulovila zeca ( srećom joj je ipak zbrisao kada sam počela vikati).
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
239
S obzirom da nam se jučer okotila mezimica, westy terijerka, primamo rezervacije za bebe. Štenci su čistokrvni, mama ima rodovnicu, imamo 4 dečka i 1 curu, a za nove domove će biti za cca 6-7 tjedana. Nadam se da ću naći načina da postavim slike jer me zafrkava kabel od fotića, pa da ih vidite kako su mali i slatki. Mama je prava terijerka kojoj ne može izmaknuti nikakav štakor, miševe lovi kao luda, a jučer je par sati prije okota natjeravala i čak ulovila zeca ( srećom joj je ipak zbrisao kada sam počela vikati).

Koja im je cijena?
 

zibba

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
365
Koja im je cijena?

Evo štenci su danas stari dana, rastu kao gljive, prekrasni su, imam dojam da su već tri puta veći nego su bili, počinju pomalo gunđavo lajati i više ne mjauću ( bar me je onaj zvuk podsjećao na mjaukanje).

Cijena je 1500,00 kn za članove foruma, jedan dečko je rezerviran.
 

zibba

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
365
Još jedan dečko je slobodan, ostali su već zbrisali u nove domove.
 

Najnoviji postovi

Na vrh