• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YTO mašinerija

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
YTO prikolice,zanimljivo izgledaju,samo mi se čini da nisu baš praktične zbog visokog težišta.Možda njima pašu u Kini zbog polja riže.Zanimljivo za pogledati,nekad se i kod nas takvo što proizvodilo..

products_1153883927_big.jpg


Zatim gusjeničari..

d1072829668.gif


products_1173841672_big.jpg


kombajni..ne čine se privlačno,no kako su krenuli u osvajanje tržišta,a kvalitetom se dokazuju na njima je da naprave kombajn po mjerama europe i mislim da će imat klijentelu,baš kao i za traktore..
products_1153883351_big.5.jpg



Ima još toga na njihovoj stranici,čak prave i kamione,aute,bicikle,raznorazne građevinske strojeve.

pogledajte ovdje..

http://www.yto.com.cn/
 
G

GAZDA

Guest
TOJE SVE SMEČE VIDIČETE ZA PAR GODINA KAO I ONI NJIHOVI SKUTERIĆI ZA PAR TISUČA KUNA VOZIŠSE DVI GODINE ONDA GA BACIŠ
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Gazda ne rise, yto traktori su čist ok..

I piši malim slovima.
 
F

Ferđolinac

Guest
Ovaj kombajn stvarno ludo izgleda. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Kada gledam ovaj kombajn,kabina mi se cini sira od hedera,mozda je pravita za Bobu :blackeye ,trebamu mali heder i mnog prostora u kabini :?
 
U

ursus4514

Guest
:arrow: :arrow: :arrow: ...meni su ti traktori sasvim ok nisu losi :!: :!: :!:
 
B

Bobo

Guest
Brate mili, al su ti kinezi grbavi, pa to nije za vjerovati... onolika kabina i sjedalo je s lijeve strane kao na malim zmajevima. Na Zmaju cu to jos i tolerirati, jer su polovni sad mal te ne DZABE...

A druga stvar je cjev za kipanje... mislim stvarno, kipanje bunkera slobodnim padom, pa to ima samo u kini i indiji...

Neka, hvala, radije se ja taljigam i kuham u zmaju ;)

YTO u akciji, obratite paznju da kombajn nesto govori kad baja ubaci u rikverc ;) ;) ;)

[youtube:131dz3fr]bMT0dfX4Yj0[/youtube:131dz3fr]

YTO kipanje:

[youtube:131dz3fr]Xfmg2rQph8c[/youtube:131dz3fr]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
bas bi bila fora da onaj cikica izgubi poklopac od otvora za kipanje :mrgreen:

nije li ovo malo jadno vidi mu brzinu kretanja ne daj boze da nema kabine vozac bi spao sa njega
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
win weee oik kiuh jonh hnik! --> iliti bježi u k... jel ne vidiš da idem u rikverc! :lol: :lol: :lol:

kao što rekoh,treba im par modifikacija i eto im tržišta.... :D

al slažem se s bobom,radije truljavi zmaj,bar ne moram mislit di mi je poklopac da mi žito ne curi... :D
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
hmm :scratch ...da nije jadno,čak bi moglo biti i smiješno :|
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
dovesce oni to u red.
netreba nista da izmisljaju samo da iskopiraju sve je vec izmisljeno.
stvarno izgleda smesno ali za ovako male parcele i ovako mala vozila ovaj kombajn je jos i veliki.
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Dal to nije kombajn za pokusna polja,obicno pri nekom institutu imaju tako mali,samo da protjeraju jedan red i da izmjere prinos i td.
 
B

Bobo

Guest
Nije ovo kombajn za pokusna polja... oni su na ocigled puno drugaciji... Ovo je ozbiljan proizvod koji se prodaje obicnim ljudima...
 
Na vrh