• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YTO - samo komentari vlasnika

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Istina i mene je malo strah, nemaju godine iza sebe koji bi ulili malo sigurnosti.
Mene u prvom redu zanima YTO 454,
http://www.panex-agm.com/AK_TRAKTORI.html
polovno se ne isplati uzimati, dok još "postoje" kapitalna, mada
se tu u ovoj pečvarnici od države ne možeš puozdati niti u to.

Nije valjda da nema nikog tko koristi neki od ovih traktora...
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

idite na yto ako već hoćete kineza, i ja ću na proljeće ako bog da uzet 554
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: Branson Traktori za vocare i vinogradare

e i ja sam nekad mislio da svi ovi kinezi su sranje da su nizasta ali ali sad polako dolazi sve na svoje,preplavili su trziste a i popravili su kvalitet.

neki dan sam bio u prodajnom centru YTO traktora u BIH,i za oko mi je zapao onaj sg254 25ks,motor perkins 1700 kubika direktno ubrizgavanje 3 klipa vodeno hladjenje 25 ks pri 2350 obrtaja,tezina oko 1500kg, dupla vuca,spera zadnjeg diferencijala,manuelno ukljucivanje prednjeg mosta,nozni i rucni gas,dvostepeno kvacilo,punematska instalacija mokre disk kocnice cini mi se,nadstresnica retrovizoti,dva hidraulicna izlaza dvije brzina kardana,inace mjenjac diferncijal i prednji most je po licenci fijata,haubia blatobrani gume su kineski koji i nisu nekog kvaliteta,cijena je 11000km ili oko 5500evra

prodavac kaze da je jaci od imt 539 ali ja u to nevjerujem ali ipak covjeka malo zbuni to da ima samo 25 ks na 1700 kubika 3 klipa i 2350obrtaja ako uzmemo toma vinkovica sa 1300kubika i 2 klipa i 3000obrtaja i 30ks, a tomo ima tegove na tockovima kao i ovaj kinez tegove nazad na tockovima i naprijed

sad sta je bolje, ja mislim daj e isplativo uzeti taj traktor za male poslove u kojima nece radit puno i koji sluzi sa sitne poslove mogo bi dugo radit a i perkins na taj motor garantuje 6000rs a negdje i 10000,

a i sa ovim kinezima snaga motora nije onakva kakva se deklarise npr yto 404 ima motor od 3100kubika 4 klipa direktno ubrizgavanje pri 2200obrtaja i 40 ks a sad kad se covjek zamisli prema 539 koji ima 2500kubika i 3 klipa i koji se isto vrti na 2200obrtaja ima 39-40ks, nesto tu ne stima

evo sliak tih traktora
yto sg 254
Traktor-YTO-SG254.jpg

Traktor-YTO-SG254-tabela.jpg

ytosg254.jpg

ytosg254b.jpg

ytosg254c.jpg


yto 404
Traktor-YTO-404.jpg

Traktor-YTO-404-tabela.jpg
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Re: Branson Traktori za vocare i vinogradare

E da je PERKINS ... a mjenjač FIAT ...probaj ga šaltat -vozit vidječeš da je to poluproizvod, nije da baš ništa ne vrijedi , i da cijena nije OK no daleko je to do dobre kupovine. Sama konstrukcija traktora i 4X4 kao i oprema su primamljivi no kvaliteta je jako loša . Osobno sam htio kupiti novi Europard 254-sve isto osim malo izgled,probao vozit ma bože sačuvaj . :lol: A nisu ih baš hvalili ni ljudi s kojima sam razgovarao ,a posjeduju iste.Zato dobro razmisli ako kupuješ pozdrav
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: Branson Traktori za vocare i vinogradare

ma ne bi ja kupovo mozda nekad,al ipak mozda su bolji dong fengovi oni su se nekako najbolje pokazali
 
D

djelak

Guest
ma ne bi ja kupovo mozda nekad,al ipak mozda su bolji dong fengovi oni su se nekako najbolje pokazali

Evo da se priključim ja imam yto x904 dobar traktor jedino buka u kabini je dosta velika inače motor je dosta snažan za sad sam zadovoljan sa njime ima 1500 radnih sati
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Evo da se priključim ja imam yto x904 dobar traktor jedino buka u kabini je dosta velika inače motor je dosta snažan za sad sam zadovoljan sa njime ima 1500 radnih sati


taj Yto x904 je turbo motor ili bez jer sam vidio na zadnjem sajmu u gudovcu da su bez turbine navodno turbina brzo crkava i reci mi onaj hladnjak motornog ulja dali si ima problema sa njime (navodno pukne i pušta a nema rezervnih)
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
U moje dalje susjedstvo je stigao jedan YTO 454 i vlasnik mi priča da se nakon IMT-a 542 preporodio
Znam da me neki hoće objesit radi ove rečenice,prvo sretnik je onaj koji je kupio 542 jer je traktor bio odrzavan maksimalno
Sam čovjek kaže da nema velika očekivanja od tog traktora i zna da je vjerovatno slabiji kvalitet materijala.
Polazeći od toga i cijene tog traktora nema razloga za strah od kupnje
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
U moje dalje susjedstvo je stigao jedan YTO 454 i vlasnik mi priča da se nakon IMT-a 542 preporodio
Znam da me neki hoće objesit radi ove rečenice,prvo sretnik je onaj koji je kupio 542 jer je traktor bio odrzavan maksimalno
Sam čovjek kaže da nema velika očekivanja od tog traktora i zna da je vjerovatno slabiji kvalitet materijala.
Polazeći od toga i cijene tog traktora nema razloga za strah od kupnje

Ja to upravo predlazem svima koji imaju IMT neka sebi kupe Nekog dobrog kineza za te pare i preporodice se :weedman:
E za ovo ce me objesiti sigurno :finga:.
Znam sta pricam u dvoristu se nalazi IMT 539 i Europard 445 i znam sta kinez radi IMT-u, pojede ga za dorucak. Iz iskustva mogu reci da je sposobniji od IMT-a 560, kako mu to polazi za rukom neznam, ali je to stvarnost ;)
 
T

tihomir1

Guest
Pozdrav
imam yto x904 vec 6 godina i stvarno je super traktor, nije bilo nekih kvarova na njemu, sve samo potrosni dijelovi
jedina mana mu je to sto koristi ulje za hidrauliku iz mjenjaca pa se povremeno filter zastopa no i to je 10 minuta posla svaki mjesec :)
 

žex

Novi član
Tu od
10 Kol 2020
Poruka
14
Da malo osvježimo temu.
Gledao sam YTO 454 u prodajnom centru u BiH. Položaj volana, papučica i sjedište mi se svideo. Mnogo je bolji nego kod starih verzija.
Ovaj ima neku čudnu verziju mjenjača. Ručice su sa desne strane, nema reverzer već klasični 8/4. Dosta teško mu ide mjenjač. Neznam dal je sinhronizovan.
Prodavac kaže da su tek ove godine počeli dolaziti takvi sa ručicama mjenjačima sa strane.
Da li je neko kupio ovakav?
Zanima me dal se ovaj mjenjač malo razradi, jer ako ostane ovako, muka je šaltati.
Postaviću i par slika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh