• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zadar 095

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Grofe hvala cam na slikama :partyman:

Tomo je pravi stroj i nadam se da cu ja za par godina uzeti slicnog :D :gitarist: :partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladi moj forumski prijatelju!

., evo moram ovde i javno pofalit tebe, tako mladog a vridnog!, ko i svu tvoju vridnu i predivnu obitelj!., predpostavljal sam da je sve super!., ALI tvoj dido je genije - maestro - gazda - legenda!!!., svim skupa skidam kapu., nu Pravu, nu LIČKU!., fala VAM!

., ujedno se zafaljujem doneba!, na; gostoprimstvu, čašćenju sa izvornim delicijami, izvornim darovima, ... FALA VAM!!! - ORGINALNI STE!., Bog! VAS Blagoslovil!.-

., p.s., prijatelju!, javiću se tvome didu čim saznam stvarno stanje.-

., aj Bog!, čitamo se, vidimo se, pozdrav celoj predivnoj obitelji!!! ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh