• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

- Zadnja knjiga koju ste procitali???

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
U nekih 12 dana, sam uspeo cak 4 knjige procitati.

Al izdavajam ove 3:

- Deep Web
- Dark Net
- Dosije Snouden

Zaokruzio tu tematiku i krenuo citati famoznu 1984- od Orvela, mada u zadnje vreme nikako slobodnog vremena da uhvatim za citanje.


- Moze i preporuka za neku dobru knjigu :)
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Radionicki prirucnik od nekog traktora - mozda??? 😉😉😉
 
  • Haha
Reactions: Nai

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,656
20.000 milja pod morem.
Sljedeća je "Tajanstveni otok", isto od Verna, zapravo nastavak 20k milja.
 
  • Like
Reactions: Nai

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Uz neke novine delio se i Zil Vern, 10tak knjiga....9 sam uspeo da kupim (uz novine), i dalje sam u soku da ima knjigu "Dunavski Razbojnici".... Dobro si spomenio ga, mogao sam i ja preci na Zil Verna ovih dana (y)
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ooo, vidi teme, vidi teme. Sviđa mi se!

U 2020-oj sam imao nešto vremena za čitanje pa je palo par naslova...

Život ili smrt - Michael Robotham - Dobar triler, preporuka! Starno jedna od boljih knjiga koje sam pročitao.

Sve naše tajne - Emily Carpenter - Isto dosta zanimljiv triler prožet pomalo romantičnim dijelom, ali prevladava trilerski dio

Medvjeđi ples - Roslund i Thunberg - Dobar kriminalistički triler, malo zbunjujuć u početku jer je pisan "s brda - s dola", ali kad se prođe prvih 50ak stranica pohvataju se konci i skuži se što i s čim ide.

Gen s Atlantide i Pošast s Atlantide - A. G. Riddle - Veoma zanimljiv SciFi roman.

Leopard - Jo Nesbo - Kasno sam skontao da je to krimić u nastavcima pa sam posustao na polovici dok ne skupim sve knjige hahaha
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
gen s atlantide i posast- ovo sam kupio negde na trafici..al nikako da krenem


Psihologija:
Fjord- Snovi
Erich From- Umece ljubavi.
Dosta kvalitetnih info, dosta stvari nauceno.

Marko Selic- Zajedno sami (covek umro,gledao film o svom zivotu, sedaju ljudi u bus, na pola puta bus stane, nalaze se u "limbu/o"..... svako svoju pricu ima i na kraju se saznaje ko ide u raj a ko u pakao.

Egipatska Magija- bukvalno vec par milenijuma nije se nista menjalo. Oni imaju ceremonije za sahranu, mi isto imamo uz izmene, oni imali amajlije mi krunice, brojanice, oni imali slike i zapise...mi molitvene kalendare itd.... oni imali statue, mi kip Isusa....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
"Susjed", Marine Vujčić.

Neću reći niti riječ o djelu, svatko tko se odluči pročitati, pročitati će u dahu. :)


Ipak:
Samoća, nedostatak ljubavi, otuđenje, paranoja, ludilo....... - psihološka drama, a pitka, nadasve duhovita, i svatko od nas se barem jednom u životu može pronaći u njoj kao glavni lik.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
George Orwell i zivotinjska farma..... knjiga oko 100 strana, vredi je procitati.

10/10.

Iskljucis mozak i citas- basna, ukljucis mozak i otkrijes tajne univerzuma :hahah:
Neka je svako procita, drugacije ce gledati na drustvo i svet oko sebe.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Ajd' da i tu vještinu nisi zaboravil :hahah:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
PLATON
"Paramenid
Teag", prepjev Mladenka Spahije

Ne do kraja. Još. Tek sam na Trećoj predpostavci.
Ali bude.

Na čekanju su Moralno - duhovni život "Istinoljubivost / Mediji", i malo razbibrige Gilliana McAllistera "Same laži"

Hmmm, bu to potrajalo dok se zadnji list zadnje knjige zatvori.
Ako ne prije, a ono kroz zimu.
Možda u međuvremenu kupim još tri. :)
A nisam mogla odoljeti, bile su na popustu kakav mogu sanjati samo sanjari. :)
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
pa prije 3 godine sam pročito pjesmu leda i vatre. sada uglavnom čitam mangu.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
pa prije 3 godine sam pročito pjesmu leda i vatre. sada uglavnom čitam mangu.
Koja manga?

Aaaaaa Martin....prvu knjigu- igre prestola sam citao 6h u komadu...tu drzim neki nenormalni rekord. :hahah:
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
ajo koja manga. dosta. tokyo ghoul.seven deadly sins .attack on titan. black clover. fairy tail.akame ga kill. my wife is a demon queen. im the grim reaper. možda se nekih ne mogu sjetiti.
 
  • Like
Reactions: Nai

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mi staromodni smo i na Bibliji.
Kada sam je već proljetos kupila, red je da bude i pročitana.
I to je nakon nekoliko poglavlja na čekanju. :)

Od pročitanog me zaintegrirala Danikenova "Sjetva u svemiru"
I malo psihološkog momenta - M. Scott Pecka - "Put kojim se rijeđe ide"
Relakastivno - Dan Brown - "Da Vinčijev kod"
"Pafrem - povijest jednog ubojice", pisca se ne sjećam a knjiga mi je završila kod nekoga tko nije vratio, preporučam.
A svakako treba pročitati "Tonkinu jedinu ljubav", "Hapšenje Vile Vukas", upečatljiva domaća djela.
Krležin "Banket u Blitvi"
Stendhalovo "Crveno i crno"
I da, još uvijek ću pročitati - kao i pred trideset gododina, - sa jednakim oduševljenjem dobar SF.
SF filmove pogledam uvijek rado. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
George Orwell i zivotinjska farma..... knjiga oko 100 strana, vredi je procitati.

10/10.

Iskljucis mozak i citas- basna, ukljucis mozak i otkrijes tajne univerzuma :hahah:
Neka je svako procita, drugacije ce gledati na drustvo i svet oko sebe.
1984.
Nezaboravno.
I poučno.
 
  • Like
Reactions: Nai

Najnoviji postovi

Na vrh