• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

- Zadnja knjiga koju ste procitali???

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
ja kojim sam slušal vjeronauk 8 godina osnovne 4 godine srednje i 5 godine crkvenog svake subote i nedjelju na misu i kada je uskrs 4 dana zaredom i svaki drugi blagdan i krunice svibanjske i listopadske. najviše mi je žal kaj se uvijek sve ponavljalo. nikada o drugim religijama ni rijeć, niti o povijesti crkve i njezinim neprijateljima. sada u zadnje vrijeme kada proučavam povijest hrvata i okolnih zemalja ispada da crkva bilo hrvatska ili srbska iloi crnogorska ili muslimani ili židovi uvijek je povezana sa svime na svakave načine.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,068
Gabriel Garcia Marquez: "Sto godina samoće" - jedna od najboljih kaj sam ih pročital.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Mi staromodni smo i na Bibliji.
Kada sam je već proljetos kupila, red je da bude i pročitana.
I to je nakon nekoliko poglavlja na čekanju. :)

Od pročitanog me zaintegrirala Danikenova "Sjetva u svemiru"
I malo psihološkog momenta - M. Scott Pecka - "Put kojim se rijeđe ide"
Relakastivno - Dan Brown - "Da Vinčijev kod"
"Pafrem - povijest jednog ubojice", pisca se ne sjećam a knjiga mi je završila kod nekoga tko nije vratio, preporučam.
A svakako treba pročitati "Tonkinu jedinu ljubav", "Hapšenje Vile Vukas", upečatljiva domaća djela.
Krležin "Banket u Blitvi"
Stendhalovo "Crveno i crno"
I da, još uvijek ću pročitati - kao i pred trideset gododina, - sa jednakim oduševljenjem dobar SF.
SF filmove pogledam uvijek rado. :)


"Pafrem - povijest jednog ubojice", pisca se ne sjećam a knjiga mi je završila kod nekoga tko nije vratio, preporučam

Patrik Suskin - Potpisujem odlicna knjiga, a film isto nije los. Obavezno pogledaj,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
"Pafrem - povijest jednog ubojice", pisca se ne sjećam a knjiga mi je završila kod nekoga tko nije vratio, preporučam

Patrik Suskin - Potpisujem odlicna knjiga, a film isto nije los. Obavezno pogledaj,
Gledala sam i film prije podosta godina.
Da dobar je i film.

Inače, ja čitam svašta. Zapravo sve osim sladunjavih ljubića.:)
Pleme špiljskog medvjeda
Korijeni
Agatu Kristi barem tridesetak.
Sjaj i bijeda kurtizana
Gloriju samo prvi i drugi dio - izluđuju me intrige i zločestoća općenito u životu pa se to prenosi i na radnju književnog djela, pa sam odustala jer me jako živciralo. :)
U školi sam lektiru čitala nerado - ali Olivera Twista i Jadnike sam pročitala u bračnom statusu.
Orkanske visove I i II dio pročitala, film odgledala.
Izabrani filozofski spisi
Doživljaji dobrog vojnika Švejka - pročitala i film pogledala-
Šekspirove Tragedije
Alan Ford dok sam bila mala i dok sam bila velika.:)
Zagor
Talični Tom
Dok Holidej
Wajat Erp
Lun
Paja Patak........sve sam ja čitala, i da mi netko sada da Paju, sa Mini i Šiljom, Zekoslava, Patka Daču, i sada bih to čitala. Hehe....:)
 
  • Like
Reactions: Nai

Najnoviji postovi

Na vrh