• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zagorje

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
pozdrav od zagorja

već sam neko vrijeme na ovom forumu, za kojeg imam samo riječi hvale a i ekipa je odlićna .pa red je da se i ja predstavim . zovem se Denis i živim u Varaždinu,po struci finomehaničar a radim u jednoj firmi na iskopu šljunka, oženjen i otac dvoje djece,razlog moje prijave je taj što imam malo zemlje(djedovine) u Zagorju koju
obrađujem vikendom i kad uhvatim nešto slobodnog vremena,
od "strojeva"imam
na friško kupljen tv-419 sa dvobrazdnim plugom i frezom
motokultivatorf-620 sa kosom ,vadilicom krumpira,dva pluga i ogrtačem krumpira
f-420 sa kosom obje strižne
motorne pile oleo mac 350 f
jonsered 2159
trimer stihl fs55

i neka kineska sa promjenjivim nastavcima ni ime joj neznam

eto toliko od mene ,,, poz!!!
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Predstavljanje za svaku pohvalu , svaka čast :supz:

Pozdrav , želim ti puno uspjeha u tvom radu ........, kako tebi , tako i tvojoj obitelji .
Pozdrav još jedom , živio ti meni :partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav Zagorec i kak je v Varaždin gradu dali još uvijek ima ljepi puca ,kad sam bio u 7 gardijskoj bilo ih je milina za pogledat:rolleyess::rolleyess::partyman::partyman:
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
hvala vam svima na dobrodošlici i sad da se netko ne uvrijedi,pozdrav mojim zagorcima, konačno stigao vikend pa idemo v brege,malo raditi i uživati,,,,poz
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa to je vredu ne ...........
smiley-chores005.gif
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
pozdrav
pa naravno da je u redu,čak me i taj rad na zemlji relaksira ,napuni mi baterije ,,, kad pobjegnem iz gradske monotonije i užurbanosti i kad dođem u svoje brege osječam se opušteno i bezbrižno.
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
društvo drago imam jedno pitanje u svezi sa pisanjem poruka,naime jučer i danas pišem poruke u temi "tomo vinković" i kod slanja svaki put mi se pojavi poruka da moj post nije vidljiv dok ga ne odobri moderator, e sad mene zanima dal sam se ja nekom zamjerio ili stao na žulj kad poruke ne nose u sebi ništa uvredljivog a niti kog omaložavam ,ili je to naprosto takva procedura,na kraju krajeva nisam se registrirao na ovaj forum da podbadam nego da se informiram o nekim stvarima i da ja nekom pomognem koliko to dozvoljava moje skromno znanje...
hvala,poz...
 
Na vrh