• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zajednička proizvodnja

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
Ovako ,zanima me da li je iko pravio ugovor o zajedničkoj proizvodnji i kako inspekcije gledaju na to, inače radim sve povrće ali ove godine lubenicu bi odradio kod jednog prijatelja skupa s njim na njegovoj njivi jer je blizu kanala koji ne presušuje i imamo vode na zadovolj,ove me je godine poljoprivredna inspekcija obišla dva puta i sve je bilo ok ,a sad za ovo neznam .čuli smo za taj ugovor pa me zanimaju iskustva
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Nas smo trojica obrađivali jedan voćnjak od 5ha,sve papirnato smo riješili kod javnog bilježnika,napravili ugovor o zakupu,platili porez i nikakvih problema sa inspekcijom nije bilo...
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Na najam voćnjaka...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh