• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zamjenski filteri za MF5465

  • Temu pokrenuo kristijannasice
  • Datum prvog posta
K

kristijannasice

Guest
Evo odlučujem se za otvoriti ovu temu jer moj MF ima trenutno 1200 sati pa trebam promjenu svih ulja i filtera.
Za što su me tražili u Favorit d.o.o. Bizovac filteri i rad bez ulja oko 7000,00 Kn +PDV što smatram da je previše. Napominjem Filteri su jako skupi i orginalni. Pa vas molim za pomoć ako netko zna za kakve zamjenske.
Najviše me zanimaju filteri od hidraulike i filter volana također ako netko ima katalog zamjenskih filtera u elektronskom obliku neka mi pošalje na mail ksecan@efos.hr. Isto molim ako netko ima katalog svih dijelova da mi i to pošalje. Također sam imao nezgodu i nesreću da mi se je prve godine podbio bagremov kolac u rezervar koji se nije mogao pokrpati i čekao sam rezervar mjesec i pol dana u jeku posla i platio ga preko 7000 Kn + PDV. Jednom prilikom sam razbio i zadnju šajbu koja me je izašla orginal 2100 Kn sa PDV-om. Mislim da su dijelovi kvalitetni ali za naše prilike ipak preskupi pa s toga otvaram ovu temu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bojim se da češ morat stavit samo original filtere, koje ti serviser donese!

Nas za Same na velikom servisu su tri filtera za hidrauliku došla skoro 900 kn, a komplet servis oko 6000 kn, sa našim uljima, znači samo posao i filteri od strane servisera :!: :!:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
kristijannasice kaže:
Tko ti je servisirao i što su sve radili ? :?

A došao je serviser iz EUROZNA, odnosno ORO-internacionala :!:

Štelanje ventila, promjena SVIH ulja i filtera na traktoru, provjera el. instalacije, kočnica, prednjeg mosta, paljenja, dizni...., sve, ama baš sve :!:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Nemoj sad šparat i gledat par stotina kuna,jer češ možda kasnije imate probleme...
Ipak je ovo novi traktor,pun elektornike i sad da nešto zezneš da prešparaš par kuna a kasnije se taj kvar može umnožiti mnogo puta...
Mene isto taj "veliki" servis dođe oko 5000-6000 kn ali nema veze,to platim i siguran sam dalje..
Po mome daj to original servisu u ruke da bude kak treba.
 
K

kristijannasice

Guest
Znam ja zašto to ja pitam odvezem auto ili traktor u servis a oni pola promjene i odrade a pola ne i sve mi skupo naplate i ono što promjene i ono što ne promjene i ono što naprave i ono što ne naprave. A ja sve platim i onda sam ljut ovako :oops: Jednom su mi bili na servisu ne iz Ora već iz jedne druge firmre i on ode a moj MF neće upaliti vrti ali nikako da dobije gorivo Nije mi radila rotirka i neke sitnice i majstor nije imao drugi osigurač nego ih je premještrao i baš tamo je ostao taj koji nevalja i nije htio upaliti. Ja ga odmah zovem na mob. i on kaže da probam mjenjati redom osigurače i da bi trebalo proraditi i ja tako napravim i traktor mi upali. Eto toliko o servisima i serviserima ne kažem ja da su svi takvi ali ja nemam baš dobrih iskustava s njima.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Preporučujem ti MANN, KNECHT ili FIAAM filtere. FIAAM je na Sameu prva ugradnja, dakle OEM kvaliteta.
Nazovi ZAC Zagreb, i pitaj ih za ekvivalente. Provjeri cijene, jer nekad znaju originali biti čak i jeftiniji.
 
S

scheda_kordic

Guest
Povoljno filtera za manje više sve traktore imaš kod SCHEDA d.o.o.
Broj telefona 0912322212
 

Najnoviji postovi

Na vrh