• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zapalili mačku

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bez obzira kaj je ovo forum poljoprivrede puno se piše o životinjama .
Čovjek je jedna zanimljiva spodoba , uzgaja životinje , voli ih , mazi , pazi ..kune se u njihovu bezuvjetnu ljubav i razumjevanja ali ju ipak na kraju pojede .
Znamo da se mačke jedu , psi ..vrapci itd. dakle gotove sve kaj ima mamu .
Za mene osobno ne postoji humano ubijanja , sve to spada u ***** vas u mozak blesavi , daje raji matrijala za zabavu .
Ubijao sam i ja njih , ubijali su mnogi od vas neki samo piliće , večina svinje ..neki sigurno i krave itd.
Razog ovog posta je ovaj video , ne neću komentirati video taj dio prepuštam vama .
http://www.liveleak.com/view?i=482_1287082745
 
C

chickenlover

Guest
Jedno je ubijati zbog hrane, egzistencije, drugo je ubijati iz sporta, a ovo je nesto najgore - ubijanje iz DOKOLICE. Ne kaze se dzabe "dokona glava je djavolje igraliste". Da su to moja deca, ubila bi oh od batina.

Inace, nema nista humanije od sekire. Tras i gotovo. :axe: Samo moras paziti da umesto ubistva ne pocinis "samo" lobotomiju.:mrgreen:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ma vidio sam to već .:(
Jednostavno nemam riječi kojom bi to opisao .
U potpunosti se slažem sa tvojim mišljenjem .
Svi smo mi ubili neku životinju jednom ili više puta , dali je to bila kokoš , svinja , patka , guska .... vjerujem da ima forumaša koji su i lovci pa isto tako su ubijali životinje .
Ali ovo graniči sa zdravim razumom .
Nije mi jasno kakav to čovijek mora ima ti mozak..., da mu padne nešto ovako napamet .
Koliko znam tu se radi o nekim maloljetnicima . Normalno odma mi padne na pamet šta će sve raditi za 5 - 6 godina.....
Odnosno šta bi im onda moglo pasti na pamat....
Žalosno , jadno , strašno , užasno ...... jadni roditelji te djece :(:(:(:(:(
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kad budu svojim zubekima svoj kruh papali dabogda im ovakva jadna u štagelj pobegla
2h6d5rb.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
Totalne budale,,,,,,,,,,,,nemam ni riječi za njih...:axe::axe::evil:
 
C

chickenlover

Guest
Ja sam uvek govorila, sadizam je u karakteru, nije kriv ni babo ni drzava, nego je rodjeno zlo...jos ako dobije priliku...Sramota jedna da ne postoji neka cenzura cak i na Yutoube. Sutra ce neko drugi dobiti ideju. Danas macka, sutra covek, razlika je samo kako se sta lovi.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
jadna životinja,a još su veće životinje ti kreteni koji su to napravili...užas
bolje da su se uhvatili motike,bar bi uradili nešto korisno,ne bi im pale takve gluposti na pamet
vidi se nedostatak odgoja i vaspitne palice......
3151q9z.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Kad budu svojim zubekima svoj kruh papali dabogda im ovakva jadna u štagelj pobegla
2h6d5rb.gif


U potpunosti se slažem sa tobom muhanicar-u nisi ni drugo zavrijedili
nego da im pobjegne u štagalj ili kuću pa da zapali. To puno ovisi o odgoju od strane roditelja,a i kasnije i u školama. A ovaj novi zakon o pravim djece u opće ne podržavam, ke djeca ne smoju ni malo dobiti za uho, po guzi i sl. kad naprave neku veču grešku ili s…. jer ako ne dobije nikakvu kaznu dok je mali, ke bude tek kad bude veći.

A i ovo je točno ke veli puknuti svako je od nas zaklal po neku životinju za potrebe ishrane i sl., ja sam skro sve klal ke je on nabrojao u svojem popisu, brojke nisu ni bitne jer ne znam ni sam, kao ni dali sam to radil ili ne, ali sam u tom poslu od jako malih nogu tako da se slažem sa njim da ne postoji humani način za klanje kakav got sistem primjenjivo. Ali ovo je čisti vadalizam i zaslužuje najstrožu kaznu, jer sad su zaplalili mačku ALI NI ONA TO NIJE ZASLUŽILA, JER ON IM NIJE NIAD NIŠTA NAŽAO NAPRAVIL U ŽIVOTU U TO SAM SIGURAN 100%, pitanje ke budu sutra svojeg prijatelja, susjeda ili???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
I ja se u potpunosti slažem sa tobom Zbalija u svezi odgoja, a naročito u svezi zakona o odgoju.
Batina je iz raja izašla, a šiba se vija dok je mlada.

A kaj se tiče kolinja i prehrambenog lanca, mislim da nije vrijedno rasprave. O tim životinjama mi vodimo brigu i hranimo ih za vlastite potrebe. Bar je to moje gledište.
 
B

BAGERISTA

Guest
I ja se u potpunosti slažem sa tobom Zbalija u svezi odgoja, a naročito u svezi zakona o odgoju.
Batina je iz raja izašla, a šiba se vija dok je mlada.

A kaj se tiče kolinja i prehrambenog lanca, mislim da nije vrijedno rasprave. O tim životinjama mi vodimo brigu i hranimo ih za vlastite potrebe. Bar je to moje gledište.

Potpuno podržavam.........:partyman:
 
C

chickenlover

Guest
O ubijanju zivotinja zarad ishrane, odnosno opstanka naravno da ne moze biti rasprave. Ali kad covek ubija zivotinju da bi je pojeo, vecina osoba gleda da to bude sto brze i bezbolnije i ne uziva u tome. Ovde je, medjutim, prikazana klincadija koja se ZABAVLJA ubijanjem i to na grozomoran sadisticki nacin. Pride se radi o zivotinji koja nece posluziti kao hrana, vec je sav naglasak na bespotrebnom MUCENJU, u cemu ova deca nalaze uzivanje i razonodu. TO po mom misljenju niko ne moze ni da vaspita, ni da preobrati. Ne kazem da su roditelji neduzni i da trebaju ostati skrstenih ruku, naprotiv itekako bi trebalo da hitno preduzmu nesto! Ali mislim da je osnovni uzrok ipak u psihickoj sazdanosti tih stvorenja. Cinjenica je da nece svako, stavise malo ko ce (na srecu) pribeci takvom ponasanju, pa ma kako da je bio odgajan. Treba osoba da ima neki saraf manje u glavi i definitivno manjak osecaja u dusi da bi mogao uciniti tako nesto. To jednostavno nije normalno.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
ajme... da se bar ta mačka nekome omotala malo oko nogu....
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
eh narode... vidite vi to ! netko zapali mačku ili baci pse u rijeku il nešta tako ,a koliko puta netko ubije čovjeka, šta ja znam, izreže ga na komade, udavi ga i svašta još ! a netko zapali mačku cijeli se svijet buni ! ja ih ne branim ali pogledajte to šta sam reko zar nije istina ??
 
C

chickenlover

Guest
eh narode... vidite vi to ! netko zapali mačku ili baci pse u rijeku il nešta tako ,a koliko puta netko ubije čovjeka, šta ja znam, izreže ga na komade, udavi ga i svašta još ! a netko zapali mačku cijeli se svijet buni ! ja ih ne branim ali pogledajte to šta sam reko zar nije istina ??

Cela je to istina sto ti kazes ! Ali covek ubije coveka iz afekta, strasti, trenutnog bezumlja, zbog neke koristi ili slucajno, iz nehata. Ljudi se ubijaju i u ratovima, a ratovi se vode iz trista razloga. Takodje drzave ubijaju ljude kao "kaznu" za razna izopacena il surova dela. Naravno da je sve to uzasno. Al ima i neko manje vise racionalno objasnjenje. A zasto bi zaboga neko isao paliti macku? Nit ce je jesti, nit joj se ima za sta svetiti, nije je zatekao u preljubi, nit mu je pokusala osvojiti zemlju...to nema objasnjenja sem ljubavi prema mucenju.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Cela je to istina sto ti kazes ! Ali covek ubije coveka iz afekta, strasti, trenutnog bezumlja, zbog neke koristi ili slucajno, iz nehata. Ljudi se ubijaju i u ratovima, a ratovi se vode iz trista razloga. Takodje drzave ubijaju ljude kao "kaznu" za razna izopacena il surova dela. Naravno da je sve to uzasno. Al ima i neko manje vise racionalno objasnjenje. A zasto bi zaboga neko isao paliti macku? Nit ce je jesti, nit joj se ima za sta svetiti, nije je zatekao u preljubi, nit mu je pokusala osvojiti zemlju...to nema objasnjenja sem ljubavi prema mucenju.



slažem se s tobom ! ali ja sam vam to htio samo reći ...
 
C

chickenlover

Guest
slažem se s tobom ! ali ja sam vam to htio samo reći ...

I ja se sa tobom slazem. Ako bi ljudi malo vise pazili sta cine jedni drugima, bilo bi i manje ljudske nesrece i manje spaljenih macaka.
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
da vidim da mi to netko napravi mački ili psu,bojim se da bih bi u stanju to njemu napraviti
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh