• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zašto bik neće skakat?

M

MOCO

Guest
to u naslovu je i pitanje koje me muči? imam jednog bikića 11mj star i uopće ga krave ne zanimaju, a čujem i da se neki isto žale da im bik neće skakat iako krava stoji kao ukopana. U čemu je problem? ima li netko iskustva? ajd, ja sam ga puštao samo 1x, jel mu treba više da skuži šta mu je posao?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
po drugi put brišem glupe komentare,ako ne znate pomoci covjeku,radije nemojte nista pisat.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali je blizu krava ili negdje je odvojen,dali je slučajno taj bik kao tele imao sestru iliti dali su bili blizanci,jer može biti i to jedan od razloga:partyman:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
to u naslovu je i pitanje koje me muči? imam jednog bikića 11mj star i uopće ga krave ne zanimaju, a čujem i da se neki isto žale da im bik neće skakat iako krava stoji kao ukopana. U čemu je problem? ima li netko iskustva? ajd, ja sam ga puštao samo 1x, jel mu treba više da skuži šta mu je posao?

možda mu je nos začepljen?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ma stvar je u previše liberalnom odgoju...:shock:
 

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
to u naslovu je i pitanje koje me muči? imam jednog bikića 11mj star i uopće ga krave ne zanimaju, a čujem i da se neki isto žale da im bik neće skakat iako krava stoji kao ukopana. U čemu je problem? ima li netko iskustva? ajd, ja sam ga puštao samo 1x, jel mu treba više da skuži šta mu je posao?

pozdrav , mozda to i nema veze sa tvojim slucajem ali budem natipkal jedan slucaj jer ima mozda i tu ljudi koji su imali takvih iskustava ili kojima bude pomogo moj post za ubuduce, imam poznanika koji tovi oko 150 tovljenika nekad vise nekad manje i ima svoje neraste jedini u radijusu oko 50-60 km oko sebe i svi su vise manje vozili kod njega na pripust, i dosli su veterinari kod njega jedno jutro da budu cijepili bicka protiv bedrenice i oni njega cijepili za par tjedana pusti on krmacu kod njega u tor kad ono nista prvo nije imal volje a onda je i dobil volju ali "zila" ne ide van, od tada nije uspio osjemenit niti JEDNU krmacu a po njegovim rijecima probaval je jedno 20-30 krmaca (jer mu ga je bilo zal bil mu je najbolji kojega je imal od kada tovi svinje) i reko je da veterinar vise nikad nebu nogom krocio u njegovo dvoriste makar mu svi procrkali, tak da mozda je i ovaj moj slucaj tvoj problem ako i nije pripazi na sve kaj imas za rasplod i pazi ko sto radi oko zivotinja
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
često pomaže da u prisustvu treba biti još jedan bik,i pri konkurenciji bik skače na kravu.ali opet možda je problem negdje drugdje,valja probati
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
možda je peder:lol::lol::lol:
...ja imal pred koji par mjeseci jednog pedera, na druge bikove skače ko lud,a dok mu dopeljaš kravu neće ju ni pogledati...:rolleyess::twisted::twisted:

...šalu na stranu...nikakvo čudo, ja ih imam po 7-8 u boksu i obično samo jedan ili dva su "zainteresirani za posel" dok drugi uopće se ne obaziraju na kravu dok ju dopeljam u tovilište, sad koji je tomu uzrok to nebi znal...:confused:
a koji hoće skakati on to odmah odradi od prve...
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
možda je peder:lol::lol::lol:
...ja imal pred koji par mjeseci jednog pedera, na druge bikove skače ko lud,a dok mu dopeljaš kravu neće ju ni pogledati...:rolleyess::twisted::twisted:

...šalu na stranu...nikakvo čudo, ja ih imam po 7-8 u boksu i obično samo jedan ili dva su "zainteresirani za posel" dok drugi uopće se ne obaziraju na kravu dok ju dopeljam u tovilište, sad koji je tomu uzrok to nebi znal...:confused:
a koji hoće skakati on to odmah odradi od prve...

dino a njega nečeš da brišeš:confused:
a i on je posumnjao u pedera kao i mi:mrgreen:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
on je napisao i nešto pametnog,hehe.
no,nečemo kvarit temu,problem je ozbiljan,zamisli da se to tebi dešava :p
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
on je napisao i nešto pametnog,hehe.
no,nečemo kvarit temu,problem je ozbiljan,zamisli da se to tebi dešava :p

he he da se meni to desi:mrgreen: znam koji bi mi bio najbolji lijek
dvije od 18 g. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

neznam dali bih uspio ,ali pošteno bih se trudio:supz:

ali kodmene nema takvih problema, u mene je več pukla petarda:mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
...

ali kodmene nema takvih problema, u mene je več pukla petarda:mrgreen:

'Oćeš reći da nije bilo. Kakvo je sad stanje - neznamo :mrgreen::finga:
 
M

MOCO

Guest
sam se vi zjb. al meni je već muka od neuspješnih UO.
Dakle prvi put bik totalni luzer, al sutradan muče ko kreten cijeli dan i sav mokar od znoja (ko kad se krava vodi), al nisam ga puštao jer je padala kiša i bilo sve mokro pa još treba da mi se neko i polomi. Dakle, više nije onaj mirni bikić, sad muče i vrti se (zavezaan je) pa sad počinjem pravit boks samo za bikove.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
sam se vi zjb. al meni je već muka od neuspješnih UO.
Dakle prvi put bik totalni luzer, al sutradan muče ko kreten cijeli dan i sav mokar od znoja (ko kad se krava vodi), al nisam ga puštao jer je padala kiša i bilo sve mokro pa još treba da mi se neko i polomi. Dakle, više nije onaj mirni bikić, sad muče i vrti se (zavezaan je) pa sad počinjem pravit boks samo za bikove.
Aha, nije odmah prepoznal miris pi...
Danas žali za propuštenom prilikom :mrgreen: Ma, bude mu toga i previše :finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh