• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zašto?????

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Zašto je tema URSUS tako slabo posječena? Tu i tam nešto o "velikom" a mali 335 nema diskusije ni niš?
Kaj je to znak da nema kaj za šrafat?
Da vlasnici nemaju ili neznaju na internet???



Pozzz :drink:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
A možda je u pitanju kvaliteta, a opet možda je to traktor koji polako izumire :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zašto je tema URSUS tako slabo posječena? Tu i tam nešto o "velikom" a mali 335 nema diskusije ni niš?
Kaj je to znak da nema kaj za šrafat?
Da vlasnici nemaju ili neznaju na internet???



Pozzz :drink:

Postoji i traktor porshe i o njemu nema tema znaći da se ti traktori ne kvare !!!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kod nas puno ljudi ima 335 i ima ih u oglasnicima evo danas sam gledal imaju dva ko bombon za 16000kn.
Puno njih je u rasulu al ljudi nemaju para pa teraju dok ide,al ja mislim da su im motori super i jako kvalitetni i dugovjecni.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Nek se nenađe niko uvrjeđen ali po meni bolji od 533 ili 539. Nije startan i žestok kao oni ali mali ćuću ide samo tako. barem se ne zakopa isti tren kad zapne.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nek se nenađe niko uvrjeđen ali po meni bolji od 533 ili 539. Nije startan i žestok kao oni ali mali ćuću ide samo tako. barem se ne zakopa isti tren kad zapne.

To je tocno i u sumi je puno jaci i vislji od 539 i 533 a i veci teret more povuc al u oranju je puno lakse sa 539,335 je jako tvrd na volanu a kuplung visok i taj saltac brzina majko moja mila ko ga izmisli takvog!!!
Kocnice mu bas nisu ideala kod nas 90posto vlasnika ih skoro nema ili samo jedan kotac koci svi vele da je tesko nastelat da obje isto koce.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Imao je moj djed c-335 pa sam ponekad radio sa njim lakše poslove ali svaki stroj ima prednosti i nedostatke kako god da se zvao i tko ga god proizveo a gdje nebi takvi starci.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imao je moj djed c-335 pa sam ponekad radio sa njim lakše poslove ali svaki stroj ima prednosti i nedostatke kako god da se zvao i tko ga god proizveo a gdje nebi takvi starci.

Da kad pogledas kolke su to godine a jos rade i voze i nikak da se raspadne.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
A ja ipak mislim da je u pitanju kvaliteta i jednostavnost popravka :))))))
Fergiči isto nisu ništa mlađi pa stalno se nekaj šrafa po temi :rolleyes:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo ja nisam na svom urgi 355 mjenjo ulje vec par godina, kocnice rade obje, ali lijeva nece zablokirati do kraja, instalacije full ispravne, ma nemam prigovora nikakvog, a ovo sitno sto zeza malo hidraulika i sto se znaju nekad brzine pomjesat, to nema veze, jer ako nesto rastavim i popravim, vjerojatno nakon toga nece 5 drugih stvari raditi, tako je sa svim starim strojevima, dok ide, ide...
a ursusi su dosta izdrzljivi i dugovjecni, tako da ljudi nemaju sta pisati kad samo pali-vozi-teraj,
jedino da napisu "evo sipo sam goriva danas" he, he, he... :) :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
M
A ja ipak mislim da je u pitanju kvaliteta i jednostavnost popravka :))))))
Fergiči isto nisu ništa mlađi pa stalno se nekaj šrafa po temi :rolleyes:

A fergaca ima od 67 u nasem kraju i nema puno sarafanja moj je 73 i sad je nekaj u getribe otislo prvi put mislhm da je samo neki lezaj.
A 335 je jednostavan i velim po mom ima motor kvalitetan.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A to ti je tak ... Svi pricaju kak taj traktor ne valja, a eto . . . ovdje se vidi "kak ne valja" !!
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Pa to je bil i neki poticaj da otvorim ovu temu. tak ne valja da nemamo kaj pisati :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
335 je stroj samo šteta kaj nema tri cilindra i mrvicu mekši volan, a ostalo skoro pa neuništivo.
Mislim kad Puki-u nije uspjelo .......:(hi)::(hi):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
335 je stroj samo šteta kaj nema tri cilindra i mrvicu mekši volan, a ostalo skoro pa neuništivo.
Mislim kad Puki-u nije uspjelo .......:(hi)::(hi):

Dodati servo sinkrone dva celindera prednji pogon i onda :drink:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
hehehe već sam ja to i usnimil i postavil ovdje uz pitanje kak bi to složil ! Ali.... nitko ništa..... Ja sam na svog 335 stavil 6 tonsko vitlo napred za, nedaj Bože, izvlačenje! Prije dvije godine je susjed sa Univerzalom dupljakom zapel u šumi i nije mu pomogla dupla vuča. Došli su ga čupat van sa drugim traktorom. Ja sam imal situaciju da sam, kod izvlačenja balvana, morao koristiti vitlo i .... kaj da velim... vani sam ! A da sam imal dupli pogon nebi mi pomogel jer su mi taman prednji kotači u zraku na tom malom kratkom usponu ... Eto, negdje je dobro ovo, negdej ono, a najbolje je imat oboje kak ima jedan drugii moj susjed ....
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
A čuj. Je da je medo kod mene često na limitu. Opče kardanski dio i konstrukcija;-) .
Al nije da forsiram ili silim. A to kaj misli krepat....krepa!
Bil to mali medo, fergič, mečka, bmw ili space shuttel:*)
Samo kaj sam svaki put na novo iznenađen dostupnošču i cijenom dijelova za medeka!
Kad usporediš nekog zapadnjaka u toj klasi...pa to se vozi kak auto. Ali kaj kad krepa....nekaj?
Nit buš dijelove našel, nit ko more kaj povedati i ak najdeš na ebayu dijel. Ode gablec za cijeli mesec:)

Ovak skoknem v zabok u a.p.p. Ak treba i v nedelju B-) kupim kaj treba i to do sad svaki put za siču!
Ak kaj nije jasno tu je najbolji forum i ljudi koji znaju!
Složiš vitlaj,cepaj,vozi ga!

Uto ime

Živjeli!!!

:)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imam pitanje za decke kaj voze 335 i 355,jel vam se kad desilo da vam je prednja felga pukla ikad,ili u srcu ili pri rubu?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imam pitanje za decke kaj voze 335 i 355,jel vam se kad desilo da vam je prednja felga pukla ikad,ili u srcu ili pri rubu?
Mojem kumu na 355 stavil je od imt-a obadvije .:icon_pidu:
 
Na vrh