• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zbalija

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
majstor kaže:
joekiki kaže:
Pozdrav!
Pa druže Željko...pa gde si se ti izgubio...nedostajao si...
Dobro nam došao nazad... :D
Jesu li ti telefonisti dobro skockali taj kabel ? Nemoj da opet puca... :scratch ...
Ajd pa se čitamo..
Pozdrav Joe! :mrgreen:

Pozdrav Zbalija drago mi je da si nam se opet pridružio odma je tema o TV-u živnula.

Dečki svim skupa hvala što ste vodili brigu dali mi se nije što dogodilo i što ste mi zaželili ovako
lijepu ponovnu dobrodošlicu.

joe pa izgubio sam se zbog problema sa internetom, ali hvala Bogu T-com
je nešto popravio mrežu i dao mi je jači modem na korištenje pa se nadam da više ne bi smjelo biti problema.

majstore moram priznati da mi je najviše falila tema o TV pa kad sam pročitao sve zaostatke
u toj temi morao sam i staviti koji komentar, a i dalje ću komentirati kao što sam i prije i
naravno stojim na raspolaganju za pitanja i diskusije!
 
B

Bagudina

Guest
Re: TOMO VINKOVIĆ

Čestitam kolegi forumašu ZBALIJA na novoj tituli "zelene" boje ! )
Samo ako se dobro sječam, ( a još nisam otišao skroz na kvasinu), zar se ono naš PUKY nije nešto hvalio da je on potencijalni kandidat za neke (admine, moderatore, op-ove, systemce, i što ti ja znam koje sve titule postoje u ovom internet svijetu) a bilo je i nekog govora o nekim "bananama" ???
:)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: TOMO VINKOVIĆ

čekaj malo ..tek su zeleni ..kad dozriju banane idu u prodaju . :lol: 8)
Sad bude i svog vinkovića obojio u zeleno
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Re: TOMO VINKOVIĆ

puknuti kaže:
žbaljija je moderator , a vrag te dal :lol:


puknuti prije bude mene vrag zel, nego dal tako da :lol: :lol:

Bagudina kaže:
Čestitam kolegi forumašu ZBALIJA na novoj tituli "zelene" boje ! )
Samo ako se dobro sječam, ( a još nisam otišao skroz na kvasinu), zar se ono naš PUKY nije nešto hvalio da je on potencijalni kandidat za neke (admine, moderatore, op-ove, systemce, i što ti ja znam koje sve titule postoje u ovom internet svijetu) a bilo je i nekog govora o nekim "bananama" ???
:)

Bagudina hvala lijepa na čestitci.
Ujedno se zahvaljujem administratorima foruma što su mi ukazali povjerenje.
A sad tko bude koga "banbal" budemo vidjeli.....
 
G

GROF

Guest
veliki pozdrav u predivno Zagorje!., predivnoj obitelji!!!., mome dragome poznaniku i prijatelju Željku!

Željac! najiskrenije čestitke na tvome unapredjenju ili kako se to već zove u vome virtualu mriže nekakove tehnike vrag je zel i dal!., budi dobar., DOBAR!., budi onakov kakov si bil., ako treba brisat briši!., ali prije brisanja dva puta provjeri, provjeri jer nekome luzeru poput mene sve je problem!., ma lako nešto pobrisat., ali moj narode!., teško, teško je pisat i keljit slikice., tako da!., administratori, modernatori, ovi i oni., mladi svite!!! budite dobri., nemojte bit BAHATI!., Bog!., sam Bog! voli samo DOBRE!!!...

Božji blagoslov!., čitamo se... SRETNO TI!
p.s. Željac!., ono svoje obećanje moraš ispunit., mesto šefa te ne opravdava., dug ostaje dug!., /i kada kuća gori dug ide prvi van na dimljak!!!/.-
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pozdrav svima i hvala najiskrenijim čestitkama!

Mladene prijatelju sve će biti kako sam obećao
u to ne moraš uopće smuljati samo molim malo strpljenja.
Kako sam ti sve odradio da sada tako ću i dalje u to ne trebaš sumnjati.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav druže!
Živ ti meni bio 100 godina...
Srećan rođos...
Pozdrav Joe! :mrgreen: :gitarist: :supz: :partyman:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Željko!
Iskreno ti želim sve najbolje i čestitam ti za tvoj 20. rođen dan! :D :D
Jao, puno si još mlad, sve je još ispred tebe! Ja mislio da imaš koju godinu više pošto
se tako lepo ponašaš, odgovorno, vidim da imaš manire i cjenim te!

Za novi posao na forumu več sam ti čestitao preko MSN ali
moram još reči da je forum jako pridobijo sa tobom! :D
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pozdrav joekiki i firemanpetre!

Dečki hvala vam na iskrenim čestitkama!

Petre još jedanput hvala za čestitke povodom unapređenja na forumu!

Da točno baš tako kao si rekao Petre još sam mlad,
ali to mi ne dozvoljava da radim gluposti i nisam ozbiljan,
nisam sveznalica i sl. što ne znam pitam ....

Bok i čitamo se....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Hebate, pa nisam niti skužil da ti je rođendan, i to okrugli!

Pa Željac, svako dobro ti želim.
Oporavi se što prije, zaposli što prije oženi što kasnije... :D
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
ZJ kaže:
Hebate, pa nisam niti skužil da ti je rođendan, i to okrugli!

Pa Željac, svako dobro ti želim.
Oporavi se što prije, zaposli što prije oženi što kasnije... :D

ZJ hvala na iskrenim čestitkama.
Ma znak kak se veli sa čestitanjem tjedne dana prije tjedne dana kasnije svejedno je ;)

Ke se tiče oporavka i ja se nadam da će to već jedanput doći kraju ;),
a za ženidbu ima vremena :D ipak je još male prerane.....,
budem se probao ugledati na tebe :lol: :lol:
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav svima skupa!

., narode moj forumski!
., evo pišem u jime našega forumaša i vridnoga administratora!., zbalija-e!., ki se ni u priliki javit i bilo ča nam pisat ili popravljat - savjetovat vodeka na forumu!., ima ozbiljni problema oko interneta, stalno mu neki vrag šteka i ispada iz veze!., tako da!, moramo se svi skupa strpit zajedno sa njim dok sve te veze i svezice po pitanju i instaliranju interneta nepokopča iliti nepokelji!!!...

., lipo VAS i NAS sve skupa pozdravlja, poručuje DA nas sve skupa VOLI!!!., a kada se vrati sve će bit po starome ili još i više imaće puno toga da popravlja ili briše!!!...

., aj Bog!., moj narode!., pozdrav Željac!., i neka čim prije ta tvoja tehnika 21. veka NE! ozdravi!!!., nek se sve popravi!!!...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
GROFe bog ti dao zdravlja šta si nas obavijestio, ja se danas napati ko mali isus da postavim slike pa neće i neće, popizdio sam i eto naletim na tvoj post i čitam, ajd fala bogu da je neko s nekim u kontaktu, neka pričekat ćemo samo neka radi poz zbalija.
 
B

Bobo

Guest
ZELJKOOOOO, GDJE SIIIIIII?

Ajde, vrati nam se vise... Ako je do T-COM-a da ja malo poguram neke veze da se to rijesi?

Ajde, valjda ce netko vidjeti, pa ti prenesti poruku ;)
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Nadam se da ce se sto pre Zbalija vratiti medju nas! Ja bi poludeo da nemam internet na tako dugo vreme...
Pozdrav!!!
 
Na vrh