• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 2511 - problemi

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Prvo se skine poklopac mjenjača i vilice da se utvrdi kaj se događa a onda po potrebi na tri dijela ili više. ali ako
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
dali netko zna di bi mogao nabaviti brtvu koja ide zmeđu mjenjača i diferencijala? ta brtva ima 5 okomitih rupa.
 

ivan81

Član
Tu od
13 Lip 2013
Poruka
75
Hubzin promet ili je sam napraviti od tankog materijala za brtve, tesnit se zvao taj matrijal...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,938
Nema kod Hubzina. Ne tak davno sam slagal mjenjac na 25-taku i nisu ju imali.

Uzel sam u trgoagenciji papir za dihtunge i napravil ju.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
zvao sam hubzin promet. nema brtve. nema nigde u državi. znači moram uzeti klingerit i škarice. muka isusova.
dali postoji neki dobar silikon ili brtvena masa koja bi to držala?
kod hubze sumi preporučili viktor reinz.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,938
Dobro su ti preporučili, samo neznam jel su ti rekli da šprica 200 ml. stoji 170 kuna
 

Najnoviji postovi

Na vrh