• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 2511

Brzi S

Novi član
Tu od
28 Tra 2021
Poruka
25
Zakaj bi bili daleko?
Kolko sam shvatil tebi nije sila za traktor, još je zime pred nama ohoho.
Postoji pošta pa pošalješ paket.
Mislim da je kolegu @plus isto jako zainteresiran taj tvoj problem jer je dosta neobičan.
A i meni bi bilo drago da saznam u čemu je kvaka kod tih anlasera jer to nije izdvojeni slučaj, a problem se nažalost uglavnom riješava ugradnjom drugog anlasera. Vjerujem da postoji način za popravak i sam bi rado saznal koji je.
Problem je sto smo u dve države..eventualno autobusom bi moglo😄
Ja osobno mislim da je problem tog bendixa..on ima nekakav kuplung koji mu dozvoljava da prokliže...i onda to spekne.Moje licno misljenje.
Probacu naci polovan ispravan pa cu se zanimati...necu lako odustati 😄
Mada ce biti tesko zvao sam na dva mesta koji imaju polovne delove i preporucuju mi da kupim medju poču za anlaser debljine 20 mm i onda mogu da stavim anlaser od bilo kog veceg zetora ili ursusa jer su ovi retki..
Izgleda da posedujem antikvitet😄
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Najlakše ti je uzeti onaj brzi alnaser i riješio si problem. Na Ursuzu 360 nas je tako počeo zezati alnaser i par puta ga nosili na reparaciju pa uzeli i original novi alnaser pa i on počeo zajebavati pa smo tako i prodali traktor, onda je novi vlasnik mu stavio onaj brzi alnaser i sad kaže nema problema.
 

Brzi S

Novi član
Tu od
28 Tra 2021
Poruka
25
Najlakše ti je uzeti onaj brzi alnaser i riješio si problem. Na Ursuzu 360 nas je tako počeo zezati alnaser i par puta ga nosili na reparaciju pa uzeli i original novi alnaser pa i on počeo zajebavati pa smo tako i prodali traktor, onda je novi vlasnik mu stavio onaj brzi alnaser i sad kaže nema problema.
Imali ste isti problem da ne prestaje da vergla?
 

Brzi S

Novi član
Tu od
28 Tra 2021
Poruka
25
Pozdrav ekipa
Na mome zeki su kvarovi posebni...pa ako je neko imao isustva neka pomaže:LOL:
Morao sam sredit vodenu pumpu jer je procurela
Kupim je novu i da bi to sve lepo namestio skinem hladnjak zbog prostora.I sad kad sam sve to skinuo htedoh resiti stari problem curenja ulja sa poluge dekompresora...Medjutim ljudi ja tu ne vidim ni semering niti gumicu neku...
 

MihoDo54

Novi član
Tu od
27 Tra 2020
Poruka
4
Zao mi je kaj tek sad vidim ovaj problem sa anlaserom. Ja imam 2511 70. godiste sa kabinom, djed ga je kupio novog, stari je imao isto problema sa anlaserom pa je stavio od nekog zetora 50 - 60 konja (ne znam koji je model ali pretpostavljam 5711,6711 ili tak nesto), treba se stavit jedna ploca i onda pase. Dan danas pali ko mina.
Ako netko treba katalog dijelova na hrvatskom, mogu ga slikat i stavit.
 
Posljednje uređivanje:

Brzi S

Novi član
Tu od
28 Tra 2021
Poruka
25
Taj anlaser je stvarno problem..niko vise nema delova za njega jer je to bio poseban samo za 2011 i 2511😔
Katalog delovana Hrvatskom je super jer su svuda na engleskom ili ceskom...nemackom...ako bi nekako mogao postaviti bilo bi korisno.Samo ne znam kako ces da sve to poslikas😁
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MihoDo54

Novi član
Tu od
27 Tra 2020
Poruka
4
Taj anlaser je stvarno problem..niko vise nema delova za njega jer je to bio poseban samo za 2011 i 2511😔
Katalog delovana Hrvatskom je super jer su svuda na engleskom ili ceskom...nemackom...ako bi nekako mogao postaviti bilo bi korisno.Samo ne znam kako ces da sve to poslikas😁
Probat cu u petak kad dodem kuci
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ulje u boš pumpi ,da li se uljeva posebno ili je u sustavu s motorom?
Ako nije u talu s motorom može slika gdje se uljeva i gdje kontrolira..?

Nije za mene ofkors pa da čovjek lakše shvati.
 

Brzi S

Novi član
Tu od
28 Tra 2021
Poruka
25
Sipa se posebno u BOSH pumpu i to na dva mesta..
Prva slika je sipanje u regulator.
Druga slika je sipanje u deo bosh pumpe gde su elementi.
Ulje koje se sipa se sae 30.
Ovaj deo gde su elementi nema merač(barem kod mene) pa sipas odprilike i on izbaci višak na cevku....tu uvek probije nafta preko elemenata pa se pomeša.

IMG_20230718_113246.jpg IMG_20230718_113735.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh