• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 4320

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kad ju pomices pazi jedino da su ti poluge odnosno prikljucak na zemlji.:frown:
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Još nisam uspio pomaknuti ovu ručicu , ni gore ni dole. Nije pomogao ni WD. Čak sam čekićem i komadom željeza probao lupati po toj ručki otraga ispod kabine, ali ne miče se.
Vjerovatno nema kakve veze položaj kardana ili ona ručka za kipanje?
Da probam velikim rolcangama primiti i okretati maticu koja drži tu ručku... ili ...
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Još nisam uspio pomaknuti ovu ručicu , ni gore ni dole. Nije pomogao ni WD. Čak sam čekićem i komadom željeza probao lupati po toj ručki otraga ispod kabine, ali ne miče se.
Vjerovatno nema kakve veze položaj kardana ili ona ručka za kipanje?
Da probam velikim rolcangama primiti i okretati maticu koja drži tu ručku... ili ...

Uzmes fleksu i to odrezes to i onako nicemu ne sluzi.Ako ti hidraulik radi normalno nema sta da se dira ta rucka ,a ako ne radi i ako ne mozes pomicati bolje odi kod majstora i to rjesi jel ako budes na silu radio sigurno ce nesta puknuti pa ces morati vezat zicom kao ja svoju
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Bude ti nešta puklo i onda budeš išel raskapati. Bolje raskopati prije. Sigurno je zapeklo od nekorištenja.
To je samo moje mišljenje. Nisam jednom nešta potrgal pa onda raskapal. najbolje se uči na vlastitoj koži i novčaniku.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Onaj moj iz preduzeća, može i na benzin da vozi :D: 66 litri nasipali i gas... pitanje sad sam kad bude stal, najgore još od sveg, kaj nebudem mogao sad više cirkus izvodit iz njega kad je sjeban, pa nemogu tvrditi da je loša kvaliteta materjala i sastavljanja :D: Dečki su mislili da budu brži, a ono drek, na kraju pješice :D:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Najvjerojatnije mu nije ništ, samo nije primal gas?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Ma vraga nije nikaj, kad je stal, još su ga verglali da upali, kad sam skinuo filter bil je pun čistog benzina. Sad dela nekak čudno, klopoče više, a kad se upali prvih par sekundi koda klipovi delaju bez nafte pa dok ne protera... napravili sranje, a 2200 vur ima. Skužili su kaj je tek kad su išli gledati u račun s benzinske kaj su napravili :D:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Izgleda da su ti traktori bolesniji na benzin nego auti.
Tetak je oprao filtere u benzinu i poslje radio generalnu.
A dok sam primjere auta cuo desetine i nikom nista. Izmjena filtera, novo gorivo i tjeraj dalje.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ja sam utankao u auto isto benzin, skontao da nekako čudno radi, pogled'o u račun, vidim šta sam nasuo, al' sam svejedno već pokrio distancu od 20-ak km.

Kući ga istankao u kanistere, napunio rezervar do čepa sa dizelom i sve u najboljem redu s autom. Nit su dizne nahebale, nit boš pumpa nit išta. Samo je malo bolje potezao hahaha

Inače 1.9 TDI motor, kažu oni su osjetljiviji pošto su turbaci, al' svejedno ništa nije bilo.
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Pozdrav ekipa.
Imam novo pitanje u vezi Zetora 4320.
Počeo je malo bacati ulje na ono crijevo, kao neki odušak ili iberlauf.
Kaj to znači , je nešto istrošeno, što bi trebalo zamjenu ili ...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Prati ulje od izmjene do izmjene.. I meni kapa na 6245 dok je pod rotobranom, krv mu vadim :). Ali ne troši ni kap ulja od izmjene do izmjene.
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Normalno pali . Sad na jesenskom oranju ništa se nije grijal i nisam primjetil da bi bil što slablji.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Recimo da je to normalno kod te serije zetora. Kad ga malo opteretiš baciče ulje. To još more delati puuuuno i duuuugo.
Serija xx45 / 11 ima malo drukčije klipove i karike pa i ne baca tako često ulje na odušak. Kod serije xx20 / xx40 je to malo drukčije.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Samo gas, jeftinije ti je nadoljevatj nego popravljati ako je sve ostalo u redu.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Taj dio nisam skužio, na grani je, ali je opet crijevima spojeno gorivo iz boš pumpe na njega isto
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Ovo crijevo s boš pumpe ide gore do grane di je žica
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh