• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5011

  • Temu pokrenuo Sljiva-men
  • Datum prvog posta
S

Sljiva-men

Guest
Pozdrav svim cijenjenim forumasima od Sljiva-men..Jako mi je drago sto sam nasao ovakav jedan forum koji je napravljen za nas obicne ljude koji su svoje sudbine vezali za majcicu zemlju...Nadam se da ste mi svi zdravo i dobro.
Ja sam nov u svakom pogledu i zamolicu vas za malo strpljenja sa mnom.
Za pocetak zelim reci da nemam nista od gvozdja (vecinom smo placali drugima za obradu) ali to namjeravam promijenti sto prije...Doslo je se do nekih novaca pa tako namjeravam kupiti neki traktor i ono sto ide uz njega...
Jako mi se svidja Zetor 5011, ali kako sam pocetnik, zelim cuti od vas iskusnijih da li je to pravi izbor za mene....

Hvala
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro došao!! :gitarist: :partyman: :partyman:

Što se tiče izbora traktora, zavisi šta i koliko planiraš raditi s njim, koliko planiraš izdvojiti novaca, dostupnost rezervnih dijelova kakav je teren tj. dali je pretežno ravan ili su brda i sl. Prelistaj malo forum, dosta se piše o Zetoru i ja imam 2 :)
 
S

Sljiva-men

Guest
Dobro došao!! :gitarist: :partyman: :partyman:

Što se tiče izbora traktora, zavisi šta i koliko planiraš raditi s njim, koliko planiraš izdvojiti novaca, dostupnost rezervnih dijelova kakav je teren tj. dali je pretežno ravan ili su brda i sl. Prelistaj malo forum, dosta se piše o Zetoru i ja imam 2 :)

Hvala na dobrodoslici,
Kao sto rekoh do sada smo placali za usluge oranja, tanjiranja, sijanja, kosenja itd. Ravnica je ali teska za orati..imt 539 tu nema sta traziti..Do sada su nam to radili imt 558, zetor 5211, ili MF 3050...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Hvala na dobrodoslici,
Kao sto rekoh do sada smo placali za usluge oranja, tanjiranja, sijanja, kosenja itd. Ravnica je ali teska za orati..imt 539 tu nema sta traziti..Do sada su nam to radili imt 558, zetor 5211, ili MF 3050...

Pa čini mi se da 5211 i nije nešto puno jači od 539 :mrgreen: 5245 je druga priča ali je naravno i druga cijena. Jesi li možda razmišljao o nekom starijem modelu npr. 6911/45, 7011/45 ? Oni se mogu naći u cijenovnom rangu sa 5211/45 a daleko su moćniji od njega.
 
S

Sljiva-men

Guest
Pa čini mi se da 5211 i nije nešto puno jači od 539 :mrgreen: 5245 je druga priča ali je naravno i druga cijena. Jesi li možda razmišljao o nekom starijem modelu npr. 6911/45, 7011/45 ? Oni se mogu naći u cijenovnom rangu sa 5211/45 a daleko su moćniji od njega.

E zbog toga i trebam vas iskusnije za savjet...Ako mi mozete preporuciti neki model traktoraza mene kao pocetnika...
Hvala svima jos jednom
 
S

Sljiva-men

Guest
Pomoc pri kupnji traktora

Postovane kolege...
Mozete li mi dati par savjeta na sta da obratim paznju prilikom kupovine traktora za svoje potrebe...Ima li neka standardna preporuka na sta treba obratiti paznju ili to sve zavisi od traktora do traktora...Kolega Cowboy mi je vec preporucio neke od modela na sto mu zahvaljujem...Zelim cuti i vas ostale ako moze?:confused:

Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh