• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5320

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Može biti problem i u razvodniku.
Naprimjer ovakav

 

DamirV

Novi član
Tu od
10 Lis 2022
Poruka
14
Skinil sam danas dole hidrauliku pa budem onda i njega pogledal.Nisam nikad rastavljal razvodnik,moram na šta dobro paziti?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Kod rastavljanja da ti kaj ne izleti iz njega gurnuto oprugom.
Kod sastavljanja da poštuješ redosljed i da ne odcvikaš o-ring kad guraš ventile unutra.
 

DamirV

Novi član
Tu od
10 Lis 2022
Poruka
14
Stavio sve nove o-ringe u razvodnik.Sad još čekam kaj mi dojdu gumice za klip.Cilindar mi izgleda dobro unutra ili da budem siguran kupim i njega novog?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Nema potrebe, stavi nove mažete i gassss
 

DamirV

Novi član
Tu od
10 Lis 2022
Poruka
14
A kako ovu smeđu manđetu navuč gore?Kad sam je skidal se rastegla.Da je stavim u vruču vodu? 20230103_145624.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Za ugradnju ovakvih sklopova treba alat ili muhin recept.
PBS brtva koliko se sječam radi i na 200 stupnjeva..topla voda i hladni prsti ju mogu samo razljutiti.

Googlaj ugradnja PBS brtve ako te zanima alat
 

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
Ja sam to na svojemu mijenjal i znam da sam se poprilično namučil.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pogledaj na 3 00..

Ona se alatom navlači preko ljevka a poslje treba kalibar da se vrati na mjeru..znači smiješ ju rastezati ali ne kao da drapaš papir..ako papir povlačiš ravno ne možeš ga potrgati ali ako započneš na jednom kraju drapa da djete.
 

DamirV

Novi član
Tu od
10 Lis 2022
Poruka
14
Hvala na pomoći.Navuko sam je gore tankim šrafciregom tako da se malo rastegla i lagano kljucko čekićem klip u cilindar.Bio dobar konus na ulazu cilindra pa sam tako probao i išlo je bez problema.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Kod stavljanja klipa u cilindar nije loše pomoči si sa šelnom za karike ili ako ju nemaš nabrzaka ju savinuti od lima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh