• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5545

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta
Z

zetor4718

Guest
Kao što sam napisao u potražnju da kupujem taj traktor zanimaju me iskustva stim traktorom.Moj djed je vozio takav traktor u hr.šume ali prije 20-30 g. ali ništa mi određeno nije o njemu rekao.Ako nije istina ispravite me:mislim da ima motor kao 4511s 4 cilindra 55 ks i da se prednja vuča uključuje sama.Neka netko iznese svoje konkretno mišljenje ma kakvo ono bilo.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ja imam 4511 s utovarivačem. vidio sam 5511. motor je isti samo je ovaj 55 jači cijelih 10 ks. prednja vuča kolko znam se uključuje normalno na ručku kao i svi ostali zetori nema automatsko ništa. malo su bolesni na prednje vuče a i nema djelova za nju pa je to največi problem.
inače traktor je odličan za svoje godine i jak i živ, ali bolje gledano jako star. a cijene ga ko suho zlato.
susjed je imao 5745 i neki probemi su bili s prednjom vučom. pa je to bio nešto spokrpao da radi i onda ga je prodao tako.
moje mišljenje bi ti bilo da si radije gledaš 6945. malo je noviji i jači al ima zetorov prednji pogon i traktori su odlični kao i ovi stariji. a daju se nač i u dosta dobrom stanju.
 
Z

zetor4718

Guest
i ja bi bolje kupio 6945 a cijene baš neznam kakve su zetor ima visoke cijene općenito.Zetor 5545 full sređen od motora prednje vuče hidraulika kočnica do limarije je prodan za 3800 eura.Žao mi je što taj oglas nisam prije vidio.U mom susjedstvu bila su takva dva a ja ih nisam nikad vidio a od moje kuće su cca. 2km.Rijetki su to traktori.Čiju prednju vuču posjeduju?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
rijetki su ali zaboravi da češ za te novce nač takvog s prednjom jer sad su rabljenima cijen skočile i sad rabljeni bez prednje se kreču oko 4000e. tipa 5711 4911 i takvi.
teško češ ga nač ali tko zna možda nekad i koji naleti. evo neki je 5745 u oglasu bio u novinama i nazvao sam čovjeka traži 6500e :shock: :shock: :shock: na kaj sam mu ja spustio slušalicu a 1974 godina
 
Z

zetor4718

Guest
Ma naći če se več neki kome je hitno ili mu je svejedno koliko če dobit a šta je je cjene su prevelike svih polovnih traktora ali usporedba Zetor 5245 9000 eura kao i MASSEY FERGUSON 3070 ili Fendt 308lsa.Zetor nije loš ali nije u toj klasi traktora on je najbolji od svih istočnih traktora Imt belarus...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Imam za zetora 5745 dijelova prednje vuče ako nekome zatreba.Zetora smo prodali prije par godina a dijelovi ostali.Imam kompl.kućište pred.diferencijala (bez jedne trube)diferencijal,dijelova prednjeg bočnog reduktora i sl.
 
Z

zetor4718

Guest
Koliko si dobio za zetor 5745??čiju on koristi prednju vuču i da li je ista kao na 5545??ako budem trebao nešto sjetit ću se tebe a i nisi daleko od mene.A koliko bi tražio otprilike za te djelove da znam ako nekomu budu trebali otprilike napiši.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Naš Zetor je bio 5748 s kabinom.Prednja vuča originalna je bila niska ,bez bočnih reduktora a nabavili smo također originalnu visoku vuču koja je puno bolja(ima bočne reduktore na kotačima)Prodan je za nekakvih 35000kn,ni ne sjećam se više točno ali je tu negdje.Ovo dijelova što imam išlo bi kako se dvojica dogovore ovisno o cijeni novog dijela
 
Z

zetor4718

Guest
35000kn nije puno barem prema oglasniku.Ako budem trebao šta obratit ću ti se!!
 
Z

zetor4718

Guest
zvao sam!!!jedan traži 42.000kn a to je puno previše a drugog nisam dobio.šta si ti tražio od zetora?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma jok svaki tjedan obavezno pronjuškam oglasnik od poljoprivrednih strojeva i auta. nikad neznaš možda naleti koji jeftiniji stroj. pa sam naišao na te dva zetora pa sam se tebe sjetio
 
Z

zetor4718

Guest
lijepo od tebe!!ja svaki dan gledam njuškalo a jednom tjedno plavi oglasnik a to jednom tjedno me koštalo 5545 full sređen 3800 eura ošo ko iz puške
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Evo par slika dijelova prednje vuče od 5745,traktor je davno prodan.
Slika316.jpg


Slika317.jpg


Slika319.jpg
 

VetMed

Član
Tu od
22 Lip 2009
Poruka
38
jd4755 kaže:
Imam za zetora 5745 dijelova prednje vuče ako nekome zatreba.Zetora smo prodali prije par godina a dijelovi ostali.Imam kompl.kućište pred.diferencijala (bez jedne trube)diferencijal,dijelova prednjeg bočnog reduktora i sl.
Zanima me, da li moze taj most da se poturi pod zetora 6211, i ako moze, koika je to cena?
 
Z

zetor4718

Guest
VetMed kaže:
jd4755 kaže:
Imam za zetora 5745 dijelova prednje vuče ako nekome zatreba.Zetora smo prodali prije par godina a dijelovi ostali.Imam kompl.kućište pred.diferencijala (bez jedne trube)diferencijal,dijelova prednjeg bočnog reduktora i sl.
Zanima me, da li moze taj most da se poturi pod zetora 6211, i ako moze, koika je to cena?

Inače to je orginal vuča za Zetora 6245 tako da bi je mogao ugraditi ali ugradnja je skup posao oko 1500 eura sve zajedno i ja sam mislio ugrađivat ali sam odustao od toga zbog cijene ali tebi bi se isplatilo jer več imaš takav traktor a ja bi morao kupit i traktor i prednju vuču i pun ***** toga.
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Naš Zetor je bio 5748 s kabinom.Prednja vuča originalna je bila niska ,bez bočnih reduktora a nabavili smo također originalnu visoku vuču koja je puno bolja(ima bočne reduktore na kotačima)Prodan je za nekakvih 35000kn,ni ne sjećam se više točno ali je tu negdje.Ovo dijelova što imam išlo bi kako se dvojica dogovore ovisno o cijeni novog dijela

koja je razlika izmedju niske i visoke prednje vuce?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Kod nas za nisku kažu "laka" a za visoku "teška" prednja vuča. Razlika je u tome što niska nema bočne reduktore a visoka tj. teška ima bočne reduktore.
Naravno da je ova visoka bolja al i niska sasvim dobro odrađuje posao. :)
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Kod nas za nisku kažu "laka" a za visoku "teška" prednja vuča. Razlika je u tome što niska nema bočne reduktore a visoka tj. teška ima bočne reduktore.
Naravno da je ova visoka bolja al i niska sasvim dobro odrađuje posao. :)

ja sam nasao jednu vucu od zetora 5745 za 1500e sve komplet, samo da se nabije i mislio sam je staviti na ursusa c360 posto na njega pase ta vuca, neznam da li je od tog zetora niska ili viskoka prednja vuca, i u cemu je razlika da ima ili nema te bocne reduktore, cemu oni sluze, hvala ..! :rolleyess::):)
 

Najnoviji postovi

Na vrh