• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6245 Koji plug i jel ima ko što povoljno??

H

handrija

Guest
He hej.
Ma nisam još. A niako da stignem.
Nikak nač vremena a i vrijeme baš nije bilo podobno za oranje.
Tako da ipak još uvijek neznam kakva je situacija što se tiče plugiča.
Pa predpostavljam da bi trebalo bit ok.
Makar plugovi koje sam uzeo imaju razderane daske tako da mi je u planu još to doraditi.
 
H

handrija

Guest
p1120786.jpg


Evoga.
Moj novi stari plug.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Pa te daske izgledaju dobro. Samo moraš malo rati s nim da dobiju sjaj. Prije toga ih namaži starim motornim uljem da ti se zemlja ne lijepi za rđu.
 
H

handrija

Guest
Jaga kaže:
Od kud si točno? Mogao bi mi posuditi taj plug koji put!

Iz Pušće.
A ti??
 
H

handrija

Guest
ZJ kaže:
Pa te daske izgledaju dobro. Samo moraš malo rati s nim da dobiju sjaj. Prije toga ih namaži starim motornim uljem da ti se zemlja ne lijepi za rđu.

Da ovak izgledaju ok.
Ali naprijed na prednjem kraju je daska skroz potrošena.
Al riješit čemo ja se nadam i to.
Jel bratov tast je kovač i baš se bavi plugovima pa čemo probat i to na neki način sanirati.
 
H

handrija

Guest
Da susedi.
A s ničim posebno.
Uz to kaj normalno radim na poslu mama i tata hrane dvije krave i nešto svinja.
A ja sam tu više manje uvijek ko ispomoć.Te uz to imamo i normalno nešto zemlje koju obrađujemo.
Tak da se uvijek nađe za nas i naše potrebe nešto kukuruza, ječma i ostatak livade za košnjuć.
 
H

handrija

Guest
Pa mogao bi.
Zake ne.
A ti se baš samo konjima baviš ili ??
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Sam o konji! Skupi hobi! Vikend poljoprivreda! Inače živim u Zagrebu, a u Luki imam grunt!
 

Najnoviji postovi

Na vrh