• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 6340 gasi se !

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Netrebaš ti mene uvjeravati kaj je orginal, a kaj zamjenska. Ta sa slike je zamjenska, a to kaj ima taj dio za ručno pumpanje takav uopče nema veze. Takva ručna pumpica ima i posebno za kupiti + potrebna redukcija i to u istom tom dučanu. Možda ako malo bolje proučiš tu stranicu nađeš i nju posebno, meni se neda .........

Pumpa ručna, nožna, električna ili kaj ja znam kakva sve ne, samo pumpa, a pritisak drže dodatni dijelovi koji se nalaze u njoj, ispred nje ili iza nje
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Netrebaš ti mene uvjeravati kaj je orginal, a kaj zamjenska. Ta sa slike je zamjenska, a to kaj ima taj dio za ručno pumpanje takav uopče nema veze. Takva ručna pumpica ima i posebno za kupiti + potrebna redukcija i to u istom tom dučanu. Možda ako malo bolje proučiš tu stranicu nađeš i nju posebno, meni se neda .........

Pumpa ručna, nožna, električna ili kaj ja znam kakva sve ne, samo pumpa, a pritisak drže dodatni dijelovi koji se nalaze u njoj, ispred nje ili iza nje

ebg, mislio sam da ima nekakve veze, pošto sam samo uglavnom viđavao da su orginalne bile sa šerafom.
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
kod mene je ovakva AC
34qwn15.jpg


kad sam već ja otvorio ovu temu nadam se da nemate ništ protiv par mojih slika:D

2vjnzp3.jpg

IMG]http://i41.tinypic.com/2egdusj.jpg[/IMG]
vpkjdg.jpg

znvivo.jpg

28iyopg.jpg
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
Evo ponovno je kak je i bio ! Savjeti sa foruma su mi dosta pomogli ,filter nabavljen novi, rezervar skinut i opran u njemu je bilo dosta prljavo, crijeva sva gumena za dovod goriva zamjenjena novima i na kraju sam otkrio kvar zbog čega se gasio nakon par minuta rada, onaj dio AC pumpe na kojoj čašica i sito kompletan je bio ošarafljen i na njemu je vuko zrak pa sam i to stavio kompletno novo ;)

331ef7c.jpg

a3txs.jpg
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
darko- jel ono oltov utovarivač i kako si zadovoljan njime
-lijep zeko i sretno
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
Je olt UTU 6 ja sam ga kupio novog 2003 i od onda skroz radim sa njim, kad sam kupovo gledo sam dubrava i sip pa makar su svi isti ovaj olt-ov mi se činio nešto masivniji ,pumpa je na njemu brza tak da imt 539 sa 1300 o/m radi sa njim, kad je ispružen do kraja bez problema diže netreba ga skvrčit sa teretom .Nigdje mi nije popucal niti se rasklimo na svornjacima, radim sa njim oko 200 prkolica stanjaka godišnje 4t i sad kad je zima ide bez problema sa tim uljem 32 koje je unutra, jedino su na oltu vile od flaha pa kad lupiš sa vilama pucaju ili se smotaju ali skidaju se dolje pa ih nije problem promjenit i dobro se zabijaju u suhi stanjak i zemlju , ja imam samo vile i sa njima iskopavam zemlju i tovarim samo ako nije pjeskovita a neki utovarivači imaju te zubce zavarene i kvadratne. Sve u svemu zadovoljan ;)
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
Evo da neotvaram novu temu stigle nove gume !! (ove sa njega11.2-24 barum na prodaju)8)


ayafd3.jpg

21o1zzn.jpg
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Gledajuci na danasnji kvalitet dijelova i materijala te stare su vjerovatno kvalitetnije od tih novih.
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
tražio sam svagdje ove sam našo u rataru osijek dovezli su ih besplatno kod mene gume su seha knk-50 12platna ima i jeftinije negdje sad neznam gdje mi je ta adrasa, ove su 1650kn i nutarnja 165 kn možda jesu skuplje kod njih a ja do osijeka imam 90 km a nisam uopče išo tamo sve tel.dogovorio a gume sam vidijo na jednom traktoru pa su mi se svidjele
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
tražio sam svagdje ove sam našo u rataru osijek dovezli su ih besplatno kod mene gume su seha knk-50 12platna ima i jeftinije negdje sad neznam gdje mi je ta adrasa, ove su 1650kn i nutarnja 165 kn možda jesu skuplje kod njih a ja do osijeka imam 90 km a nisam uopče išo tamo sve tel.dogovorio a gume sam vidijo na jednom traktoru pa su mi se svidjele

Čije jesu to? Prvi put čujem za njih.
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
sad kad sam ih tražio sve i svagdje svi imaju većinom isti odgovor turska, kina indija ove su turske:oops:SEHA na pogled izgledaju dobro a moje gore su barum i kad ih gledam jako su slične jedino barum ima 18 ripni a ove seha 19 nadam se da će biti dobre! sutra ih idem namontirat kod vulkanizera;)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
kažeš 12 platana, zar nema neka sa manje platana 10 ili 8? Mislim da je i 8 sasvim dovoljno za prednju gumu a jeftinije su.
Kako to da su na njemu 11-ke gume mislio sam da oni nose 12-ke naprijed. Koje su ti zadnje 30" ili 34" ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh