• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 6340 gasi se !

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
prednje 11.2-24 zadnje 16.9-30 od prvog dana a ove su 8 platna i stalno se buše
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
ako su zadnje 30" onda je u redu, mislio sam da su ti zadnje 34". A ovo što se guma često buši vjerovatno ima više veze sa kvalitetom same gume nego sa brojem platana.
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
tak i ja mislim ove gore barum možeš skinut sa jednim pajserom isto tak i stavit a kad traktor stoji par dana donja strana guma se sravna pa kad se voziš skače skoro jedan kilometar a propisno su napumpane . a možda i nisu prve su na 1.4 bara a zadnje 1.1 bara a traktor je težak 3600 kg
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
ako su zadnje 30" onda je u redu, mislio sam da su ti zadnje 34". A ovo što se guma često buši vjerovatno ima više veze sa kvalitetom same gume nego sa brojem platana.

to definitivno. na firminom zetoru stavljene nove 16", mitas, nisu prošle 2 god ( a vozi se po asfaltu samo) i doslovno se guma počela raspadati ( raslojavati) po gaznoj površini i puštati, kao da ju neko reže nožem..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Meni još uvjek nije jasno kak se on zbog poderanih prednjih guma gasi :scratch
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Meni još uvjek nije jasno kak se on zbog poderanih prednjih guma gasi :scratch

Pa vjerovatno zato jer smo otišli van teme. O gumama bi trebalo u nekoj drugoj temi, onda se sigurno neće gasiti :p
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ma neee. Najbolje da si otvoriš svoju temu i onda tam pišeš o čemu hočeš i kak hočeš.
To ionak niko ne prati
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
muhanicar
Dali se ovo odnosi na moj post? :scratch
Ja nisam pokrenuo ovu temu a ni raspravu o gumama u njoj. Tako da ne vidim baš neku vezu. :mrgreen:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
nisam citiran, ali je pisano tako kao da se odnosi tj. kao da odgovaraš na post iznad.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Kad malo bolje pogledam u pravu si :madmana:
Nije se trebalo tebe ticati, sory
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
ma u redu je.
Samo bi trebalo iz imena teme izbrisati ono: "se gasi" i onda mogu ostati i novi filteri ali i stare gume u istoj temi. :)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
ma ovo sam više napisao samo onako, pretpostavljao sam da već postoji tema o Zetoru 6340. Mislim da nije trebalo ni otvarati ovu temu, sve je moglo ići u već postojeću. Ali većini članova je lakše otvoriti novu temu sa novim imenom nego tražiti dali već negdje postoji tema sa sličnim imenom i tematikom.
Ovo nažalost nije jedina takva tema.
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
neljutite se valjda na mene :?:treba to izbrisat ak se može i dobro , novi sam na forumu pa ču drugi puta pazit na teme:oops:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Ma ne ljutim se, samo komentarišem.
A šta će biti s temom odlučuju moderatori. Da su je htjeli obrisati ili premjestiti već bi to davno uradili. Tako da kao što vidiš, tema je ostala i nema problema :):)
 
Z

zoran070

Guest
e, ta da. samo zamjenske nemaju na tom ručnom dijelu šeraf na zavrtanje, nego samo dugme. I sad mi je malo čudno kad traktor duže stoji, moram nadrukat malo na nju pritisak da upali. A dok je bila orginalna to se nije događalo nikada. Sad, možda je pumpa tak izvedena, il bog zna šta je.

stavi nepovratni ventil na dovod goriva
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
stavi nepovratni ventil na dovod goriva

nije stvar u ventilu nego u ac pumpi, na onom velikom šerafu ispod za rstavljanje pumpe vukao je zrak i to ga je zaebavalo, i na novoj i na staroj, nije gumica dobro dihtala, malo silikona i riješiš problem
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh