• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6711 - remake

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Sad malo gledam i neznam jel mi se to čini ili su lijevi i desni prihvat povezani nekom pločevinom unutar haube, odnosno iza samog motora???

Specijalac si za takve stvari, svaka ti čast!!!

Da, direktno su povezani pločom 15 x 120 mm između motora i rezervara. Mislim da će bez brige nositi sve što moraju. Kuke i svi pločasti elementi su izrezani cnc plazmom. Nemožeš to brusilicom tak točno.
Marko, isprva sam htio i nije to uopće problem, ali sam odlučio ipak samo konzolu jer je ekonomičnije, tj. manje košta :)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Nego kak si riješio hidrauliku???
Vidim dolje ispod kabine 4 brzespojke, odkud si povuko ulje?

Pa to je najjednostavniji dio. Razdvojio sam kiper komandu sa dvoručnim razvodnikom iz Rusa, a u rus je uletio joystick + 2 dvoradne, za dodatne funkcije :). Rusa više koristim pa će sad sve upravljanje hidraulikom u njemu biti na "fini" način.

Evo ovaj:

 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Baš mi se dopada taj razvodnik na rusu:finga:

A kak je to u ljeti kad je ulje vruče,se jako osjeti v kabini?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Baš mi se dopada taj razvodnik na rusu:finga:

A kak je to u ljeti kad je ulje vruče,se jako osjeti v kabini?

Ništa posebno. Imam dobru ventilaciju i to mi uopće ne utječe na ništa. Možda se u kakvoj zatvorenoj kabini osjeti lagano povećanje temperature, ali kod Rusa je prozor odma do toga i u ljeti je uvijek otvoren pa meni i nema neke razlike. Bitno da sve ide fino :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Fino, fino, i dalje čekamo slike zetora s utovarivačem!!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Evo ga gore. Radi odlično, samo nešto sporije nego na Rusu jer Zetor ima slabiju pumpu...





]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Tehnika radi,to je bitno:D:D

Dal je hidraulično ulje u Zetoru istao kao i u Rusu?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Fino, fino...i kak se ponašaju prednje gume pod ovim teretom sad???
Pitam jer ja imam iste takve :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Tehnika radi,to je bitno:D:D

Dal je hidraulično ulje u Zetoru istao kao i u Rusu?
U Zetoru je najvjerojatnije hipenol, a u rusu valjda hidraol :scratch

Inače može se ugraditi pumpa večeg protoka
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
U oba traktora je stavljeno isto ulje. Nisi valjda mislio da na to neću obratiti pozornost? :).
To mi je bila prva briga
 

Najnoviji postovi

Na vrh