• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor 6711

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
S...
Spojnička osovina drugog stepena znači ona veča ima u sebi ispod semeringa igličasti ležaj pa i tu obratite pažnju.

Da, taj igličasti ima je bolest, jer se loše podmazuje...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
danas je sve rastavljeno u najsitnije komadiće, zamjenjeni ležaji koji su bili lošiji, zeger- osigurači i drugi koje-kakvi osigurači, lufta nema nigdje, svi zupčanici su u jako dobrom stanju, očišćeni, pregledani,i počela je montaža svega nazad...

ja ode na posel, ali mislim da danas nebude zapalio, tek sutra...

tri su stara iskusna majstora gledali traktor i sve sitnice, i svi su rekli da je sve u redu, pa su rekli da je možda problem u malčeru, pa smo njega zakapčili na ferka, ali nije bilo nikakvih zvukova i radio je dobro...
kad se složi, probat će vrtit nešto drugo, balirku ili samoutovarku i sl. pa bumo vidli...

inače, krivo sam rekao, ne šrota, nego ide TUP-TUP-TUP.... kad se kardan uključi, pa dok se ne zavrti, onda radi lijepo..
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Zekan sastavljen danas, radi kak Bog zapoveda...:partyman::drinkers::gitarist::D:drinkers:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
I gde je onda išlo tup, tup?

najvjerorajtnije tu gdje si rekel, na ovim šarafima, pošto jednoga nije ni bilo kada su rastavili traktor, sad su svi novi gore, trebalo bi bit dobro, valjda se neće otpuštati..


Uploaded with ImageShack.us
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ako ih niste osigurali opet se budu otpustili ;)
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
evo kak smo jučer šogiju sklepali ručnu za tehnički pregled, smrzo sam se ko gov*o dok sam vario, vani bilo -10...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

ručna se povlači i ovaj trokut gura papučice naprijed...
unikat proizišao iz 10 min razmišljanja...;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
A stvarno je bilo zima kad si to tak lepo zalepil. Zgleda da se ni elektroda nije htela pripaliti :scratch

A zakej ste uopče tu kemiju speljavali, pa bar on ima dobru ručnu?
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
A stvarno je bilo zima kad si to tak lepo zalepil. Zgleda da se ni elektroda nije htela pripaliti :scratch

A zakej ste uopče tu kemiju speljavali, pa bar on ima dobru ručnu?

bome da, i elektoda je jedva palila... ;)
nema on uopće ručnu... ustvari, ima, ali je većina dijelova pronađena u kutiji u radioni prekrivena sa dva prsta prašine...
netkome je smetala nekada davno, pa je to poskidal, i sad pola dijelova fali, ručke nije bilo, pa je ovaj moj pametnjaković išel kupiti novu, pljunul 750kn,samo za ručku...:roll::roll:
umjesto da smo zeli neku od auta i prepravili...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
A zakej mene nečeš upoznati sa takvim mušterijama, da i ja koju kunu zaradim :madmana:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
A zakej mene nečeš upoznati sa takvim mušterijama, da i ja koju kunu zaradim :madmana:

a kaj misliš kak je meni??
rađe bi janjca vrtil na toj zimi, kaj se i moglo s tim novcima, neg ležat pod čehom dok mi špranje namjerno lete u oči...
dost više, idemo u off, budu se novi moderatori ljutili ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
I to me zabole :roll:
Banirajte me i dobro, život ide dalje :finga:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
trbuh:scratch?

opet si jel vruču janjetinu i pil mrzlog gemišta:mrgreen::rolfer:.

hm nemaju se kaj ljutit.
u ti vrapca pa i ja sam novi mod budu i mene banirali.:oops:
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
Zetor 6711 blok motora!

Imam na ponudi zetor 6711 sa puknutim blokom pa bih trebao savjet, da li od kojeg drugog zetora 4 cilindra pase blok tj da li pasu stubline radilica i ostalo u blok da mogu prosiriti potragu i da li komplet motor pase od ursusa 355 ili 360? hvala vam unaprijed!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Zetor 6711 blok motora!

6711 je borung 100 blok je isti na 59xx 60xx 62xx blok od Ursusa je 95 može se proširiti na 100 blok od 69xx 70xx je 102 . svi ti blokovi pašu na getribu 6711,
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Matori je jednom ostavio vodu u IMT-u, a ujutro steglo i normalno puknio je blok... Mi smo ga zamazali sa "tekućim metalom" mislim da smo koristili Loctite Hysol i nakon generalke sve još uvijek dobro drži.

Ako nije nešto strašno razbijeno, vrijedi pokušati sa tim krpanjem. Tuba dođe cca. 60kn ako me sjećanje dobro služi. Probaš pa vidiš, ako ne dihta, onda se upusti u traženje bloka i ostalog, normalno ako ti je u cilju krpanje i da jeftinije prođeš, ne košta puno probati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Zetor ne puca prema van, jako rijetko, on to obavi unutra i ako se jako smrzne obično nema računa popravljati blok.
Ipak je to Zetor :(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh