• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6911

MrNovak

Novi član
Tu od
19 Kol 2012
Poruka
15
hidraulika dize al podrhtava koja su iskustva vas kod takvog slucaja -...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Podrhtava, hočeš reči da digne i pod teretom spusti, pa opet sam digne na zadanu visinu? Bolje rečeno poskakuje?
 

MrNovak

Novi član
Tu od
19 Kol 2012
Poruka
15
tako je ... sad sumnjam da ga muci ventil ..ili pa je problem samo u gumicama ..al nisam imao zetora jos
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
tako je ... sad sumnjam da ga muci ventil ..ili pa je problem samo u gumicama ..al nisam imao zetora jos
Najvjerojatnije je samo okrenul manžete na cilindru, ali kad je več širom treba sve provjeriti. Znači i razvodnik i sigurnjake.
 

MrNovak

Novi član
Tu od
19 Kol 2012
Poruka
15
da jasno... cilindar je los treba ga mijenjat valjda je traktor stajao dugo a u ulju ima vlage ...ima cilindar ogrebotine i hrdje oluka je pala na zamjenu 100 e novi sa klipom karikom i mandjetama

e sad je problem u razvodniku poceo sam ga rastavljat da promjenim gumice al ne mogu bas sve izvadit dal ima kakve stifteve ispod onih pertlanih kapica ili???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ne diraj to jer ti bu trebalo par tisuča za novi razvodik, a ionak ispod gumica nema
 

MrNovak

Novi član
Tu od
19 Kol 2012
Poruka
15
znaci samo van kaj ide van i nove gumice nista drugo ... bude to dosta il ce za par mjeseci opet propustit

imace hvala na odgovorima ... a nebi ja dirao ove pertle samo pitam ...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ako kod sastavljanja pripaziš sve bu OK
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
motorno ni u kojem slučaju. jedino da ti ponestane , pa za dovest do kuće.
radilo bi i na motorno neko vrijeme , ali nije to to , ni približno. više zbog getribe , manje zbog hidraulika.
 

MrNovak

Novi član
Tu od
19 Kol 2012
Poruka
15
jasno trashidaol je nutra ...sad novi ..ma neki lik je reko da stavlja s3 pa ono al nije mi bilo bas
najbolje je trans hidraol a prolazi i hipenol getriba je tisa a hiraulika isto radi kak treba ...
 

MrNovak

Novi član
Tu od
19 Kol 2012
Poruka
15
sastavljen i radi ku vurica jbg nisam poljoprivrednik radim inace automehaniku i tu i tamo koji traktor pa ko pita ne skita


bolje pitat neg pogrijesit ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh