• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 7245 prelazak s hidro volana na orbitrol

  • Temu pokrenuo Katic09
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
CIPAC
Predpostavljam cjepač, kalać ...............
 
K

Katic09

Guest
Da da kalac za drva il cipac to je kod nas isto hehe
Ma znam da mora bit dosmijerni.. Neg zval sam u jasku oneg lovru kaj prodaje dijelove za traktore i on meni bla bla da nemore to it običan cilindar pa reko cilindar ko cilindar vazno da je dvosmijerni.. I nezna kolko košta orbitrol pa ako neko može da mi sazna koliko košta ili barem da mi kaže kolko protoka treba imat ili kako se to vec gleda..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da da kalac za drva il cipac to je kod nas isto hehe
Ma znam da mora bit dosmijerni.. Neg zval sam u jasku oneg lovru kaj prodaje dijelove za traktore i on meni bla bla da nemore to it običan cilindar pa reko cilindar ko cilindar vazno da je dvosmijerni.. I nezna kolko košta orbitrol pa ako neko može da mi sazna koliko košta ili barem da mi kaže kolko protoka treba imat ili kako se to vec gleda..

Trgo agencija u kž ti ima celindere glave ukucaj trgoagencija i sve ćeš vidjeti .
 
K

Katic09

Guest
Trgo agencija u kž ti ima celindere glave ukucaj trgoagencija i sve ćeš vidjeti .

Evo budem bas sad pogledo..
Al evo kolega mi veli da ima njegov kum cilindar novi ko sad kaj ja iam sam malo drugačiji za 500kn
 
S

stojanovic

Guest
Poštovani članovi, interesuje me da li neko ima polovnu pumpu volana za Zetor 6711?
 

Najnoviji postovi

Na vrh