• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem zetor 9540

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-9540-turbo-oglas-6377428

Prodajem traktor zetor 9540 turbo.
Godina proizvodnje: 1996 , kupljen 1997.
Snaga: 95 konja.
Težina: 4.800 kg.

traktor ima power (kalač brzina).
prednji utezi, i utezi u zadnjim kotačima
kompresor, jednokružni i dvokružni zračni sustav
prednja i zadnja radna svjetla
donja vuča,i gornja pufer kuka.
dodatni podizni cilindar
sjedalo za suvozača
grijajač u bloku motora 230V i grijač na usisnoj grani.

Napravljen veliki servis,promjenjeno kompletno ulje i svi filteri,novi filter ulja motora,novi filter nafte,i novi filter hidraulike,novo ulje u motoru i novo ulje u mjenjaču tj. u hidraulici.
Traktor ima 1300 radnih sati,kao novi je,TOP stanje!

Cijena: 115000 kuna.
dsc01496wr.jpg

dsc01497p.jpg

dsc01498ao.jpg

dsc01499w.jpg

dsc01500gp.jpg

dsc01501ac.jpg

dsc01502xm.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Dali se to meni cini ili je taj traktor nanovo cijeli farban?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A kakve su to žute felge i to? Pa tak traktor ne izgleda u originalnom izdanju..

Tako je valjda bilo po ukusu prethodnog vlasnika,ja nisam nista farbao.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Neskladno mu to stoji..Skupa sa ovim auspuhom..
A vidim i tapecirana su oba sjedala..na 1300rh.?? :D
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
ha cuj,ni meni se ne dopada ta žuta boja felgi,ali boja na traktoru je najmanje bitna jel.
Za auspuh sam ja kriv,a necu kupovat novi,nego sam u potražnji za INOX cijevi,koju jos nisam uspio pronaci.
Sjedala nisu tapecirana,na glavnom sjedalu je to org. umetak koji ide tamo,a na pomoćnom je navlaka.
A sati,cuj,to je relativna stvar kod svakog polovnog traktora,ali ja vjerujem da ima te sate,jer se to vidi po nekim stvarima,i znam jako dobro prethodnog vlasnika,tj. sto je traktor prije radio,i pravi kupac ce to znat prepoznat ;) .
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
ha cuj,ni meni se ne dopada ta žuta boja felgi,ali boja na traktoru je najmanje bitna jel.
Za auspuh sam ja kriv,a necu kupovat novi,nego sam u potražnji za INOX cijevi,koju jos nisam uspio pronaci.
Sjedala nisu tapecirana,na glavnom sjedalu je to org. umetak koji ide tamo,a na pomoćnom je navlaka.
A sati,cuj,to je relativna stvar kod svakog polovnog traktora,ali ja vjerujem da ima te sate,jer se to vidi po nekim stvarima,i znam jako dobro prethodnog vlasnika,tj. sto je traktor prije radio,i pravi kupac ce to znat prepoznat ;) .

Ako smijem pitati zasto ga prodajes zar ga ti nisi kupio nedavno?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Da,kupljen je u sedmom mjesecu,stvarno mi ga je žao prodat,ali trebaju mi novci.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Gledajuci po njuskalu,sto traze za obicne 7340,6340,ovo je još jako povoljno,a traktori ni približno isti...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
nebuš taj traktor prodao tako brzo, kao prvo cijena 15 000 eura što i nije malo i to za traktor koji je u super stanju, tvoj zadnju desnu gumu ima noviju a lijeva je stara koliko i traktor i napravila je sigurno 4-5000 r/h a ne 1300 sati, ja imam traktor od 1260 sati koji je često na asfaltu i to pod teretom od 5-6 T i gume mogu nazad u tvornicu jer su skoro nove.
drugo stvar je što je traktor kompletno farban i to još u žutu boju koja nikad nije bila na zetoru.
i još jedna stvar taj traktor nije kupljen kod nas, nego je uvezen, takvi se nisu kod nas prodavali, ima kalač, dodatne podizne cilindre i jednokružni i dvokružni sistem, i također grijač u bloku motora koji je jako rijedak.

to sve ne znači da je traktor loš i da ti nešto mutiš, ali je sigurno mutio onaj koji ga je tebi prodao, meni to izgleda ko traktor koji je napravio 7-8000 r/h uvezen je za male pare, napravljena generalka i kompletno ofarban i od taj je napravio 1300 sati.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
i još jedna stvar taj traktor nije kupljen kod nas, nego je uvezen, takvi se nisu kod nas prodavali, ima kalač, dodatne podizne cilindre i jednokružni i dvokružni sistem, i također grijač u bloku motora koji je jako rijedak.

.
To sve sam vidio na svakom 9540 koji sam do sad gledao,znači jedno 10-ak komada...

I nemojte čovjeku kvarit oglas ako niste kupac..
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Joj što volim ove što sve znaju,a možda taj traktor nikad nisu ni vidjeli,a gdje ga vozili. Hvala Marko!

Cijena je moja osobna stvar,gume su u takvom stanju,zato što je traktor radio na kamenu i cijelo vrijeme bio na asvaltu,traktor je iz Benkovca,tko je ikad tamo bio,zna kakva je tamo zemlja,kakve su ceste,sami kamen,gume su mjenjane zato što su rasječene od kamena,a ne istrošene,ova zadnja lijeva je još najviše izdržala... a i svi znamo da je barum mekana guma koja se brzo troši,dok npr. continental ili pireli (koje također imam na traktorima),kao nove,a stare više od 10 godina.
Kao drugo,da,traktor je kupljen kod nas,imam orginalni račun iz kirš-proma od prvog vlasnika,tako da.
A da malo poznaješ taj traktor,znao bi da kalač ima svaki,samo su 2 vrste mjenjača,tj. ovisi dali kala svaku brzinu 2 ili 3 puta,i dali ima 3 ili 4 brzine.
a dalje da ne nabrajam.
Vidio sam sve priključke sa kojima je traktor radio,i bivši vlasnik mi ih je također htio prodat,jer mu ostaje IMT 539,i neće sa njima ništa više radit,ali nisam uzeo niti jedan,jer mi ne trebaju.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gume su najmanji orijentir bilo čega...npr rasiječeš novu gumu, para se nema i kupiš staru istrošenu polovnu....tak da, to ne drži vodu.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ne želim nikome kvariti oglas, ali nije baš realno da za 15 godina traktor od 95ks napravi 1300 sati, znači malo više od 85 sati godišnjem toliko ima moj zetor koji obrađuje 6-7 rali, a ne vjerujem da je netko ima 50 000 tadašnjih DEM za traktor koji će mu stajati i još je pofarban.
 
B

bosniahos

Guest
.

Trgovačka posla,stvar ponude i potražnje + iskustvo ili neiskustvo kupca-prodavača.Svaki cigo svoga konja hvali a ima i ona narodna ne kudi konja kog jaho nisi.Na kakvu kršinu sam naišal ma star je,70 i neka talijanac,bio za prevoz,firma na otoku al ruglo.Nikad bia u suši sav hrđa,reko rođo šteta ga bilo dolazit pogledat.Sad ka u američkim filmovima muk ....... e jebate život dok je na zub upalil i odma gas,reko čekaj nije se ugrija.Čudo neviđeno.Toliko snage nisam još vidil u toliko stara traktora.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Joj što volim ove što sve znaju,a možda taj traktor nikad nisu ni vidjeli,a gdje ga vozili. Hvala Marko!

Cijena je moja osobna stvar,gume su u takvom stanju,zato što je traktor radio na kamenu i cijelo vrijeme bio na asvaltu,traktor je iz Benkovca,tko je ikad tamo bio,zna kakva je tamo zemlja,kakve su ceste,sami kamen,gume su mjenjane zato što su rasječene od kamena,a ne istrošene,ova zadnja lijeva je još najviše izdržala... a i svi znamo da je barum mekana guma koja se brzo troši,dok npr. continental ili pireli (koje također imam na traktorima),kao nove,a stare više od 10 godina.
Kao drugo,da,traktor je kupljen kod nas,imam orginalni račun iz kirš-proma od prvog vlasnika,tako da.
A da malo poznaješ taj traktor,znao bi da kalač ima svaki,samo su 2 vrste mjenjača,tj. ovisi dali kala svaku brzinu 2 ili 3 puta,i dali ima 3 ili 4 brzine.
a dalje da ne nabrajam.
Vidio sam sve priključke sa kojima je traktor radio,i bivši vlasnik mi ih je također htio prodat,jer mu ostaje IMT 539,i neće sa njima ništa više radit,ali nisam uzeo niti jedan,jer mi ne trebaju.

Svaka roba ima kupca samo treba čekati da dođe :prayer:
 
Na vrh