• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor crystal 12011

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
naime nudi mi se spomenuti traktor, malo mu je "rasturen" prednji kraj, skinute su poluge za upravljanje, ne izgleda ništa strašno, motor solidan...
zanima me dali ga tko koristi za šumske radove te koliki je posao ugradnja prednjeg pogona??????
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
naime nudi mi se spomenuti traktor, malo mu je "rasturen" prednji kraj, skinute su poluge za upravljanje, ne izgleda ništa strašno, motor solidan...
zanima me dali ga tko koristi za šumske radove te koliki je posao ugradnja prednjeg pogona??????

za koliko se nudi i koja je godina?
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
a nudi mi se povoljno:mrgreen: mislim da je nešto oko 87-89
 
Z

zetor4718

Guest
naime nudi mi se spomenuti traktor, malo mu je "rasturen" prednji kraj, skinute su poluge za upravljanje, ne izgleda ništa strašno, motor solidan...
zanima me dali ga tko koristi za šumske radove te koliki je posao ugradnja prednjeg pogona??????

koristili su ljudi tu kod mene te crystale za šumu,jedan je imao 8045(80ks) i vukao je sa njim po 5 kubika jelovine,drugi čovjek je imao 120ks crystala nisam siguran koji je broj uglavnom dugo ga je imao jer se bavio profesionalno šumom,on je bio zadovoljan sa njim.ugraditi prednju vuču nije problem(pravim mehaničarima) samo trebaš imati sve dijelove,puno volje i živaca i novaca.ako je jako uništen moj ti je savjet kloni ga se.u češkoj takav traktor možeš naći za bagatelu 2500-3000 eura.meni je jedan nudio noviju tipu(12145) za 3000 eura sam bez papira,no što će mi takav veliki traktor ali nekome tko se bavi svaki dan šumom bi valjao,staviš na njega dvobubanjska vitla i radiš kako te volja.
 

ivanbrada

Novi član
Tu od
25 Lis 2015
Poruka
1
zetor crystal 12045

pozdrav
ljudi trebam pomoć koje ulje da sipam za hidrauliku...hocu promijenit kompletno ulje,
i koliko ga ide unutra...neki kazu 100 litara
 
Na vrh