• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zetor crystal 169

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
To su poljski traktori i nemaju veze sa Zetorom/ZTSom.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nego???

Interesantno zgledaju, prednji most i zadnji kotači potpuno identični...i još par stvari
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma tog pola traktora su ursusovi djelovi i izgled a ursus i zetor su isti tako da je i zetoru sličan
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ma jeli..pa to je cijeli Zetor..:!:
al postoji izvedva večih tih traktora preko 200 hp..oni su koko mi se čini po Deutz-Fahr licenci..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Df licenca ? zanimljivo .
Može koja slika?

nemoj me držat za rijeć..mislim da sam negde pročital..ovak mi po izgledu djeluje na Deutz-a..lampe ima od Hollanda..e sad kaj je ispod haube to nebi znal točno reć..
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Ig9gRNJIToA[/YT]
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Hvala Fric.
Ovo mi izgleda 200+ ks , mislim da nema veze za zetorom , jer mislim da to zetorovi mjenač ne bi izdržao,mislim onaj od npr 16245.
da zetor ima nešto što bi tu snagu podnjelo sigurno bi to imali u ponudi.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Hvala Fric.
Ovo mi izgleda 200+ ks , mislim da nema veze za zetorom , jer mislim da to zetorovi mjenač ne bi izdržao,mislim onaj od npr 16245.
da zetor ima nešto što bi tu snagu podnjelo sigurno bi to imali u ponudi.

do 190 konja su zetorove getribe i motori..isto ko i ursus 1934..to je isti drek sad..a ovi veći su po drugoj licenci delani..;)
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Meni onaj zeleni izgleda ko da je rađen za američku policiju. Toliko je dimenzioniran isto toliko i blica s kojekakvim svijetlećim tijelima (ne znam kak da nazovem to što vidim), a vjerojatno je i kvaliteta na razini američkih auta.:weedman:
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
pozdrav molio bi poznavaoce ove vrste traktora da mi pomognu naime treba mi pomoc oko sklapanja glave upravljaca mislim nasklop koji se nalazi ispred hladnjaka neko je to rasklopio i sad je problem nekakve kuglice su poispada le potrebna je sema da bi se nekako snasao unapred hvala
 

Prilozi

  • zetor.jpg
    zetor.jpg
    56 KB · Pregleda: 103

Najnoviji postovi

Na vrh