• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor Forterra.

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
...forterra ima svu opremu osim klima se nadoplačuje,od kupovine ništa,ali ovog zetora 4320 što imam otplaćujem u 9 mjesecu pa bi možda trebo past takav agrotron ili massey 6470,jer mi je sada stiska radit 37 hektara sa 2 zetora i fergom...

Sretno, valjda će biti nešta! Kojeg god od navedenih uzmeš, mislim da nećeš pogriješiti!
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Sretno, valjda će biti nešta! Kojeg god od navedenih uzmeš, mislim da nećeš pogriješiti!

..nadam se jer se nisma baš usrećio sa ovim novim zetorom,nisu imali rezervni amortizer nosać kabine...
 

Najnoviji postovi

Na vrh