• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor Maxterra

  • Temu pokrenuo ursus4514
  • Datum prvog posta
U

ursus4514

Guest
Decki koliko sam vidio na Netu ima eto i taj zetor 18441 Maxterra pa sta mislite kada ce taj biti u kirs promu :?: :?:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
neznam kad će biti u kiršu al mislim da uskoro al imam neki osječaj da će se to kvarit ispočetka dok ne riješe finese ili će se pak pokazat odličan pa kasnije pokvarit al s obzirom da ga čeh konstruira ma mora da bude dobroi to bude super traktor još na kraju
 
U

ursus4514

Guest
to i ja mislim a oxe on biti kao i FENDT 936 ILI :?: :?: :?: :oops: :oops: :? :?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ima di koja slika na netu? ja je ne mogu pronaći
 
T

tibor

Guest
zetor18441maxterra-small.jpg
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
neće kirš prom vidit taj traktor još godinu dana,tek će biti dostupan 2010,a na balkanu kraj 2010
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
to nije nimalo smješno. samo neznam kako je fendt dopustio da kopiraju model fendt-a. inaće ako budeju takvi zetori to če se prodavat i tekako puno al nemogu vjerovat da je to zetor :shock: :shock: :shock:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
kikic MF kaže:
to nije nimalo smješno. samo neznam kako je fendt dopustio da kopiraju model fendt-a. inaće ako budeju takvi zetori to če se prodavat i tekako puno al nemogu vjerovat da je to zetor :shock: :shock: :shock:

Ma to se neko igro u ps-u i eto... Nemože bit takav nikad, zamisli ti imaš nešto super duper kvalitetno i što je najbitnije dobro se prodaje i sad daš nekom niže klase da to kopira. Pa to je javna sramota... I obično se kopiraju stvari koje tvornica prestala proizvodit (tipa kineski fiat, i sl...), a ne nešto novo... Jedino prodaja patenta, ali fendt nije u škripcu pa da mora...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa bilo mi čudno odmh kad sam to vidio pa reko nemoguče da bi fendt to dopustio. a sad je stvar razriješena
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Pogledajte slikumalo bolje, vidi se po slovima na haubi, felgama, i svime da je ofarbano u fotošopu.
 
U

ursus4514

Guest
Koliko sam skuzio napravljen je Zetor 165 Maxterra...sada u Kiršu oni to jos godinama nece vidit...mislim..da nije los malo mi je ruzan...ali eto...evo i video uradak sam nasao na youtubeu slike ali ima i od nove forterre ali nema veze...:
[youtube:1ke4po8c]PSXUdMJDsm0&[/youtube:1ke4po8c]
 

Najnoviji postovi

Na vrh