• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Ja sam svojeg 7011 kupil sa nadoštukamim auspuhom i koljenom pod cca45 i enoga dere se bolje nego susjedov sa normalnom ravnom cijevi
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,749
Kupio proljetos emajlirani sa savinutom gornjom cijevi pa se traktor dere koda ima 8 cilindara a ne 4 a i pojedine susjede se žale da ne mogu odmoriti 🤣
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Kupio proljetos emajlirani sa savinutom gornjom cijevi pa se traktor dere koda ima 8 cilindara a ne 4 a i pojedine susjede se žale da ne mogu odmoriti 🤣
Oces mi to posudit da navinem iduci put kad me dodje susjeda zajeb sta nabijam kotac na sijačicu sub u 9 ujutro?
Nek pati🤣🤣
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Skini onaj lim na 4 kopče ispod instrument table, a nebi bilo loše i onaj napred na kabini.
Desno pacovi budu imali hranu, a ispod volana gnjezdo. Tam je ona vuna i tam im je toplo za prezimiti.
Još kaj budu tam spali više manje, ali ako budu neke lenčine pa budu leni iči u kukuružnjak glodali budu žice ;)
 

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
123
Molio bih za jednu veliku pomoć mehaničara ili onih koji su probali to raditi.
Na zekanu 6245 je pocelo jako puštati crijevo iza bosch pumpe( ono koje je oblika U). Sad me zanima kako to crijevo zamijeti. Da li je samo nataknuto na one prihvate na bosch pumpi?…mogu li se oni šarafi odvrnuti ili treba cijelu bosch pumpu dole uzimati?

prilažem i sliku( malo je lošije kvalitete)
 

Prilozi

  • 8F44FE52-EB54-4A06-8EEA-CF1C5A56E42A.jpeg
    8F44FE52-EB54-4A06-8EEA-CF1C5A56E42A.jpeg
    23.8 KB · Pregleda: 32
  • C3E92E10-1464-4EBF-9C94-B05A8776E01C.jpeg
    C3E92E10-1464-4EBF-9C94-B05A8776E01C.jpeg
    32.4 KB · Pregleda: 32

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Može se zamjeniti i na boš pumpi,nije potrebno je skidati.Jest malo nezgodno ali ja sam uspio zamjeniti
 

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
123
Da li bi se uspjelo bez skidanja grane?
Ta dva šarafa se mogu bez problema odšarafiti bez da se nešto sjebe s pumpom?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Moj savjet ti je prvo sve dobro oprati i ispuhati, mada je to povrat ali za svaki slučaj.
Crijevo je zapertlano za priključke i ako želiš samo crijevo mjenjati treba strgati one aluminjske pertle na krajevima crijeva.
Ako mečeš samo crijevo obavezno stavi silikonsko, za njega ne treba ni šelni.
Bez skidanja grane je to sex za napraviti.
Prije si gotov da izvadiš lajtunge, ona dva vijka m6 kaj drže stranicu i 8 vijaka ispušne grane i onda radiš ko gospodin.
Nemožeš ništa pokvariti na boš pumpi ako prije rastavljanja opereš i ispušeš zmazanoču.
 

Najnoviji postovi

Na vrh