• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetormanlover

  • Temu pokrenuo zetormanlover
  • Datum prvog posta
Z

zetormanlover

Guest
Pozdrav dragim kolegama poljoprivrednicima, zovem se Robert, imam 19 godina, student sam i dolazim iz jednog malog sela na istoku Istre. Ja i moja obitelj bavimo se poljoprivredom (ratarstvo i stocarstvo). Trenutno imamo 12 ha zemlje i 5 krava, te nesto svinja. Od strojeva imam zaista svega, preko 50 komada, ali spomenut cu samo traktore:
Zetor 4712 (1977.)
Zetor 5211 (1994.)
To bi bilo sve od mene za sada, ako netko ima nekih pitanja, neka slobodno pita, i moram napomenut da mi je drago sto sam postao dio ovako velikog foruma gdje se nadam da cu nauciti mnogo korisnih stvari koje ce mi pomoci u sto boljem izvrsavanju svojeg posla, kojeg volim i kojim se beskrajno ponosim, makar nije lagan i nije vise bas isplativ...
 
Z

zetormanlover

Guest
AGRIPLUS65 kaže:
dobro došo i nikad ne ošo :D
iz kojeg si mjesta :?:

Ja sam iz jednog malog mjesta imenom šušnjevica...
Btw, hvala svima na jako lijepoj dobrodoslici.
 

Najnoviji postovi

Na vrh