• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zima do kad???

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
pa ne bi bilo prvi puta da za 1 maj pada snijeg,ništa novo....:(think):
 

marijan1

Član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
225
mogu novinari pisati kaj hoće,i znanstvenici to objašnjavat kak hoće,kad priroda odluči doči će ljeto u 3 dana,samo da vjetar okrene smijer,i eto
još ćemo do se do listopada nakukati kak je pakleno vruće,pa da bar kapne malo kiše...
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Dao Bog da tak zapada snijeg da se na malim kućama vide samo dimnjaci, a na onim velikim čak ni to.:icon_e_geek:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ljudi moji,šalu na stranu,ovo vrijeme nas ubija. ja sam osobno obožavatelj zime,ali sad je stvarno preslo svaku mjeru. ima li tko kakva konkretna saznanja o vremenu u sljedecih mjesec dana? i gdje citate prognoze,kome najvise vjerujete?
 

danijellaura

Član
Tu od
15 Svi 2010
Poruka
225
prvi april ili ne ali meni gledajuci ovo vrijeme vani izgleda da ova vijest nece biti prvoaprilska sala...evo jucer se izlijao potok kod mene koji se u mojih 40 godina zivota nikad nije izlijao...u podrum mi je takodjer probila voda gdje nikad do sad od kad sam ja u toj kuci nije bilo vode...i onda kad procitas takvu vijest meni to vise uopce ne zvuci kao sala i nesto sa cime je za saliti se...pogotovo nama koji zivimo od polja i vremena...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kod mene isto teska situacija,sve okolo voda,neke je i poplavilo,cijelu uskrsnu noc su trgali cestu da propuste vodu od kuca,ali badava.sad samo cekamo kaj se bude dogodilo. plastenici budu prvi na udaru. a unutra sve nekak jadno,nema sunca,vlažno,hladno. na polju brazda trebala biti zatvorena,krumpir posađen, lagano se pripremati za kukuruz...uff!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Indijanci jos uvijek navlace drva znaci mogla bi zima potrajat do 8 - 9 mjeseca.
Kad smo kod 1. aprila evo kod mene je danas u hladu +32°C
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Iako je to zaj... , meni se baš i ne smije. Plastenik nikako da postavim stalno je blato, sunce malo zađe temp padne i onda odjednom kao danas izađe i što bude ? Krastavci dobiju po p**** , dobro da nisam požurio s lubenicama te ih prepikirao jer bi vjerojatno doživili šok i gotovo
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Iako je to zaj... , meni se baš i ne smije. Plastenik nikako da postavim stalno je blato, sunce malo zađe temp padne i onda odjednom kao danas izađe i što bude ? Krastavci dobiju po p**** , dobro da nisam požurio s lubenicama te ih prepikirao jer bi vjerojatno doživili šok i gotovo

Svima je nama najgore, ali ne treba to primati k srcu. Ja sam znao par godina gubiti živce sve dok nisam jednostavno otupio i sad mi svejedno, jer protiv vremena apsolutno nikako ne možeš. Živcirali se mi ili ne, šalili ili ne, vrijeme će biti kakvo će biti, a mi ćemo u polje ili montažu plastenika dok budemo mogli.
 

marijan1

Član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
225
nekako se najviše slažem s gosponom zelje-mi koji radimo u suradnji s prirodom moramo biti spremni na njezine hirove,i svjesni u svakom trenutku da mi tu nemožemo ništa

doći će sve na svoje...

strpljenja...
 

danijellaura

Član
Tu od
15 Svi 2010
Poruka
225
nekako se najviše slažem s gosponom zelje-mi koji radimo u suradnji s prirodom moramo biti spremni na njezine hirove,i svjesni u svakom trenutku da mi tu nemožemo ništa

doći će sve na svoje...

strpljenja...
sve to stima i tak je kak je ali nije toliko problem kod kultura koje ce kasnije doci...kad dodje dodje ali je problem recimo kod krizanteme koju moras tempirat strogo na jedan dan...ako dodje kasnije mozes ju samo zaorat nemas ju kome prodat...dobro je kaj jos za sad ima nesto lufta da se vrijeme oporavi ali ako nebude uskoro...uffff
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
evo opet snijeg.. nemres vjerovati :biggrin:
sav sam potreni nekak, nisam sunca videl bog zna od kad. :(
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
evo opet snijeg.. nemres vjerovati :biggrin:
sav sam potreni nekak, nisam sunca videl bog zna od kad. :(

Evo da te malo razveselim
87750378.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Najnoviji postovi

Na vrh