• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Kod mene tek počeo pravo padati, evo jedna slika s balkona.

Slika0789.jpg
[/url]
images[/IMG]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Moja ralica - najprije sam mu natočila gorivo, a onda zagrijala mašinu - i vidi ga koji radni učinak ima-
20141228_114828_zpsf38e225b.jpg
[/URL][/IMG]

Ova mrlja od grude na jakni mu se nije dopal, pa sam dobila najprije ovo -

20141228_114809_zpsc4f2b2fe.jpg
[/URL][/IMG]

A onda ovo - brrrrrrrrr.........nakon ovoga sam postala snjegovič -

20141228_114833_zpsf387c315.jpg
[/URL][/IMG]


I tako,krasna zimska idila......

20141228_114710_zps7b5a9821.jpg
[/URL][/IMG]

20141228_090325_zps55914de4.jpg
[/URL][/IMG]
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Moja ralica - najprije sam mu natočila gorivo, a onda zagrijala mašinu - i vidi ga koji radni učinak ima-[/IMG]

Ovo bi se moglo protumačiti na više načina. :(think):
Inače,fotke su super.:icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Misliš ko ono - pitala učiteljica djecu kako se glasa vuk,nitko nezna, a onda mali Ivica digao ruku i veli - moj deda zna.I pozove učiteljica dedu u školu i veli mu - ajde deda, recite djeci kako se glasa vuk. A deda gleda u čudu pa veli - pojma nemam. Mali Ivica ustane pa kaže učiteljici - je gospođo učiteljice, niste ga dobro pitali......:(angel):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Misliš ko ono - pitala učiteljica djecu kako se glasa vuk,nitko nezna, a onda mali Ivica digao ruku i veli - moj deda zna.I pozove učiteljica dedu u školu i veli mu - ajde deda, recite djeci kako se glasa vuk. A deda gleda u čudu pa veli - pojma nemam. Mali Ivica ustane pa kaže učiteljici - je gospođo učiteljice, niste ga dobro pitali......:(angel):
Deda kad si zadnji put f...l. A djed na to reće Auuuuuuu :icon_fU::icon_fU:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Zimske radosti sam imao prije 30 godina,ovo je sada besplatan fitnes,pljuc,pljuc,ima ga nekih 15-20 cm a ponegdje ima i do 40 cm nanosa po nekim malim putevima,ali eto sreća u nesreći,cesta je prohodna,općinski vozač ralice bude dobio plaču
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
Kaj sve treba da dobiš posel od općine? I koji uvjeti moraju bit ispunjeni?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ja sam svojega zatackal po dvoru, kao i sve ove godine do sada :icon_redface:
Ali je zato makina okrenula kotače napokon u mjestu :icon_pidu:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
Pa ovi komunalci to zlo...bogec sa univerzalom ...ljudi su odsječeni na bregu,dole moreju ali doma više ne
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Vlastiti traktor,grtalica,rasipač biti u sustavu PDV-a(opg ili neki obrt..)
To sam i ja vec razmisljal ali je Ćale protiv :(mm):,Kod mene u okolici ih je trenutno tri i jos sve ne stignu.Onda bi moral staviti ph na masnog(makar je to ionako u planu za drugu god),Po meni je to dobar posel,grijenje,radio i deri.Mislim jedino da si moras sam osigurati(platiti) sol ili šoder.
Nisam sasvim siguran ali mislim da sam danas vidio traktor od jednog forumaša koji radi zimsku službu.
2fnh.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ni imamo drugu taktiku - razmeče se staza do garaže i ispred garaže kaj se može otvoriti. Pa ispred ograde par metri. A onda auto preostalih sedamdeset metara zajaše, prejaše i to je to. Prepelja se na par tragova, razbuca.....naravno, ako nije pola metra u pitanju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tinek naj tak bogec se muči da vam očisti ceste a kaj ima sa tim dela . Nino to zna biti težak posel (bijelo sljepilo ).
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
Ma vraga se muči,samo se vozika bezveze,poznam ga

Nije to lambo od kolege blagaja?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Pa i ja mislim da je.To i je njegova slika,ja sam ga vidio danas u poslu sa ralicom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh