• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,692
Ma nije šala. Taj jedan dio puta ne vidi sunca, snijeg se ugazio i zaledio i sad je sve jedan sloj leda. Treba ga razbiti ili čekati da okrene na jugo pa da se sam otopi, a to neće još koji dan.:(devil):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Po meni to je samo silovanje situacije , ako je već tolika nužda pospi po tom dijelu pijeska sa malo pepela u sebi i biće dobar grip
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Brgud kaj vi nemate krupne soli i pepela pa da to kemija odradi???
Reakcija na reakciju..
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Palo danas malo pa sam i ja cistio:icon_biggrin:

imag0824.jpg

imag0828.jpg

imag0833.jpg

imag0829.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
To je put koji vidi do puta kojim se dođe u selo[emoji4]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znači tu da pošteno zakrka snijeg, nemožete nikud dok se nebi probili do vas??
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
I kod mene pada ali ga mokra i topla zemlja guta ,ipak je uspio da prebijeli , vidjećemo koliko je uporan
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kod nas pada ko na normi. Oko 14h sam očistil sa traktorom i šinjom kod sebe, šogora, suseda i tete, a sad je več palo novih 15cm. To sam nabrzinu izlopatal da se može sa autima van, nije mi se dalo paliti opet traktor, ali ako tak nastavi, sutra bu opet povuci potegni pa sliknem koju iz traktorske perspektive!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja ni s traktorom ni s autima nikam ! Na tri navrata sam lopataril samo staze. Ima ga zicher oko 35-40cm i nemilice pada ! Ralica je triput prošla. al badava ... Samo peškec se može.
Nadam se da je prognoza točna i da sutra nebude padalina, jer bum moral odvoziti snijeg s dvorišta ako bude prilike.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Kod mene ga ima dobro preko pola metra,ruke mi otpadoše od lopatanja
 
E

el pibe

Guest
Pri meni ga ima za prodati ak treba negdo slobodno dojde.Danas sam čistio tri put nije da uživam u tome,neg mi je pelnica daleko od hiže.A čovik nemre biti žedan.Tak da trasa mora biti čista ko tepih.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Hahahah @ el pibe .... kaj ti nebi bolje pristajal nick name el pipe !!?
Nakon ovog priznanja ....
 

Najnoviji postovi

Na vrh