• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Za DOM sam čul da je imal loše traktore, a Leško pa nije niš bolji bil...
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Dom je imal loše univerzale , a koji je razlog tome neznam , moj uni kolko ja znam od bivšeg valsnika je bil uvežen z njemačke , i da pokucam nikad z njim problema . Mane slažem se z tobom , neki imt 539 u solidnom stanju je na cijeni ko cigan u vrhunskom stanju a nemre s s njim mjeriti , govorim o ciganu bez prednje vuče.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Univerzal dok je Čaušesku bil živ UTB je bil Rumunjski ponos nakon njega Rumunjska sramota . Osobno znam vlasnika firme (DOM) bivše mehaničare i neke kupce i način ondašnjeg rada .
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Šteta kaj nisu i dalje nastavili raditi kvalitetne traktore , koji su na početku bili stvarno kvalitetni al kak je vreme sve dalje išlo sve manje kvalitete , nije zato sad kaj ja imam unija nek govorim realno ima i on mana ko svaki traktor .Sve kak vreme ide dalje sve više mi se ti noviji traktori ne sviđaju , sama plastika na njima i gluparije s senzorima ...
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Dom je imal loše univerzale , a koji je razlog tome neznam , moj uni kolko ja znam od bivšeg valsnika je bil uvežen z njemačke , i da pokucam nikad z njim problema . Mane slažem se z tobom , neki imt 539 u solidnom stanju je na cijeni ko cigan u vrhunskom stanju a nemre s s njim mjeriti , govorim o ciganu bez prednje vuče.

u cemu ja razlika plavi i crveni univerzal
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Plavi su išli na zapadna tržišta i navodno su kvalitetnije sklapani, očito je nešto završilo i kod nas jer se daju nać po oglasnicima plavi modeli.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
I danas nastavak akcije , malo do sela a usput je bilo i nesretnih slučajeva sa smrznutom naftom. Ja sam se na vrijeme obezbedio sa benzinom u loži.:icon_super:
 

Prilozi

  • IMG00188.jpg
    IMG00188.jpg
    32.1 KB · Pregleda: 196
  • IMG00189.jpg
    IMG00189.jpg
    41.6 KB · Pregleda: 191

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Plavi su išli na zapadna tržišta i navodno su kvalitetnije sklapani, očito je nešto završilo i kod nas jer se daju nać po oglasnicima plavi modeli.

ima ih par komada kod mene, vlasnici zadovoljni
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
I danas nastavak akcije , malo do sela a usput je bilo i nesretnih slučajeva sa smrznutom naftom. Ja sam se na vrijeme obezbedio sa benzinom u loži.:icon_super:
Bolji je petrolej za takve stvari
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Plavi su meni osobno i ljepši.
Recimo ovaj :icon_eyes::icon_eyes:

 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Kolko je meni poznati plavi su bili namjenjeni za američko tržište i taj dio , ima u mojem kraju i okolici nekoliko plavaca takvih svi su još u dobrom i radnom stanju , velim šteta kaj se ne proizvode više i naravno da su stare kvalitete.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Plavi su meni osobno i ljepši.
Recimo ovaj :icon_eyes::icon_eyes:

Hm, tak sam si ja neš razmišljal da svog ofarbam u tu boju, ne znam jel bi me kaj na tehničkom zezali?
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Naj vjerovatnije bi bilo zafrkancije na tehničkom , al sigurno ima neka caka da se i to riješi .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nevidim razloga za problem na tehničkom,, ionak ni jedan nakon farbanja nema isti broj boje ..... ali to je več druga priča jer boje su barem slične.

Jednostavno tražiš ( i platiš) izmjenu boje.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Kolegi za prikolicu su napisali u napomenu da je druga boja i to je to, vjerujem da je i sa traktorom tak.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Mislim da je kod traktora bitno jel boja crvena, plava, zelena... Za broj boje koji piše u knjižici manje više.
Kod mene piše vinsko crvena, mislim da je broj 274 ili tak neš, trebal bi pogledat.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Meni za ursulu piše višebojna. Da Savo, di je zver?

Poslano sa mog TPC-7152 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Zver je kod šuraka , on ima 539 i nije sposoban za guranje nožem ali zato turbinu tjera samo tako , pogotovo kod njega ima smetova i tu se i skip muči da probije a on sa turbinom prođe lagano, Polako ali prođe bez napora.
A meni trubina nije ni potrebna jer posao koji je ona trebala da radi se izjalovio.
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Ak nebu niko ponudil dobru cijenu mali ostaje svakak, 540 bi rado stavil na bubanj ali dedo neda :x:

Bi ja ralicu slozil da radim s brusilicom i švasaparatom... Bežim od toga ko vrag od tamjana

Pa kaj nisi reko da imaš kolegu koji zna s tim? Bilo je tema prikolica homemade. Pa tak ti je mogal i neku provizornu ralicu složit,
 

Najnoviji postovi

Na vrh