• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZIMSKE RADOSTI- čišćenje snijega

TT15

Član
Tu od
9 Svi 2015
Poruka
32
29vapao.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Bolje bi bilo da napravis ralicu pa barem cistis snjeg a ne samo se okolo vozit i gazit ga haha malo za promjenu bit koristan hahaha
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Bome jedva sam prazan došo do vinograda, a di bi još i s ralicom, Probal sam čistiti, samo se zakopa :D:
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ma nije moguce haha pa to je mocni 533 kako to da ne ide
Hahah ja sa TD 75 nemrem posteno gurati šinju od 2.5 m a kamoli bu z malim fergom jos pogotovo pod brijeg.stim da TD ima malo ispod 4 tone s utegima a 533 niti tonu i pol heh
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,165
Bez lanaca svi imaju puno klizanja sa ralicom.. Dok su lanci samo napred na prednjim kotacima već je lakše..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Da je neki početnik za volanom ja ti velim da nebi speljal tu di sam ja, Nisam ni ja baš neki profesionalac al toga vraga crvenog znam u dušu... Ponekad žalim kaj neam špere :icon_redface:
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Nevidim nikaku poantu tog tvog vozanja i dokazivanja gdje možeš izaći?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Dado baš lijepo, ga od snijega koji je bio kod mene nebi mogo složit ni 25 cm a kamo2.5m svaka cast na trudu mislio sam da si sa utovarivacem nabaci pa poslje samo oblikovo, al lopata je majka hehehe

Ni ja ne vidim poantu zato i prcam malo haha cudno za mene, slažem se ali laci na prednjim kotačima imaju smisla samo ako imas prednji pogon haha ovima koji nemaju 4x4 ni tinek ne pomogne hehe

Ja nemam tih problema ja znam da bi moj jadnik proso di god hoces sa 130 ralicom, al 533 da ne ide pa to je cudo, koliko je hvaljen po forumu evo da sad nisam ovo čuo ma točno bi si iso kupit jednoga, barem za driftanje po selu hahaha
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
549 dolazi do izražaja na prvoj fotki. Ko za reklamu. Čak i svijetli kak sveti.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Ma imam neke efekte na mobu pa koji mi se najviše svidi.

Danas sam samo jednu cisternu izvezao jer sam baš morao, inače ne bi.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
E ovo je kombinacija za vožnju sa ovime tinek nebis nigdje zaglavio a sve bis pocistio
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    48.9 KB · Pregleda: 210

Najnoviji postovi

Na vrh