• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

zmaj 2k runji kukuruz

roten

Član
Tu od
20 Velj 2014
Poruka
33
pozdrav nov sam u ovome prosle godine kupio sam berac zmaj 2k bio je u ocajnom stanju promjenili smo na njemu sve lezajeve ,remenice ,valjke za komušanje kukuruza i sav potrošni materijal na njemu sad je ko nov ali imam problem runji kukuruz ko lud vece klipove zapocne runjit dok pionnira jednostavno samelje ako je netko imao slican problem molim neka mi pomogne sa savjetom vec sam ga mislio prodat zbog toga ali mozda ima kakvo rijesenje ako neko zna molim za savjete
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
nisam imal takav berać već sipov ali principbi trebao biti isti ,dakle razlog bi mogao biti -krenimo od najjednostavnijeg a to je branje presuhog klipa što je pogotovo problem kod nekih hibrida a možda je problem u prevelikom razmaku valjaka komušača
 

roten

Član
Tu od
20 Velj 2014
Poruka
33
klip nije bio presuh vlaznost je bila idealna a ovo s valjcima ne znam kako se stelaju u mom mjestu svi imaju sipove koje navodno netreba stelat mi smo mu promjenili gume na valjcima i stavili nove runjece i vratili kako je bilo ako neko zna kako se stela neka pomogne svaki savjet je dobrodosao koliko vidim svi sa sipovima beru normalno jedino ja ko idiot rastepljem zrnje

usput breza jer tvoj sip dobro bere jel dvoredni ili jednoredni
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
roten posto si stavio nove gume na faljke trebas ih nastelovati a steluju se na one sipke gde su federi!
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh