• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zmije

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
e vidiš....ja sam imao 4 ježa oko kuće..i ostavljao sam im hranu i mlijeko i svaki put bi pjeli i popili...ali kreten od susjeda..doslovno kreten...ih je sve ubio...i to samo zbog toga da njegov pas ne laje preko noći...osobno sam mu rekao da ako ubije još jednog ježa da ću mu doslovno likvidirati psa u sred bijela dana a njega prijaviti policiji...a on mene čudno gleda i kaže da su ježevi štetni i opasni.......IDIOT..............od kad mi ovce pasu po brdu, nemam više zmija oko kuće....
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Niti ja ne ubijam zmije, ali kad je moj pas ugleda, nema joj spsa.
 
B

Bobo

Guest
Decki, ja sam onda neadertalac... Imam urodjen strah od zmija, a narav posla mi je takva da ih moram tu i tamo susresti... Kad ih vidim, INSTINKTIVNO ih ubijam, jer ih se uzasavam...

Zovite me kako hocete, ali ja ih ne mogu podnijet niti najmanje...

Ovog susjeda sto ubija jezeve treba poslat nazad u osnovnu skolu... Jezevi su sve samo ne stetni...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Bobo kaže:
Decki, ja sam onda neadertalac... Imam urodjen strah od zmija, a narav posla mi je takva da ih moram tu i tamo susresti... Kad ih vidim, INSTINKTIVNO ih ubijam, jer ih se uzasavam...

Zovite me kako hocete, ali ja ih ne mogu podnijet niti najmanje...

Ovog susjeda sto ubija jezeve treba poslat nazad u osnovnu skolu... Jezevi su sve samo ne stetni...

ZMIJOUBOJICA :D
 
B

Bobo

Guest
Jos jedna bjelouska manje...

Jucer na selu kod susjede se jedna odrasla bjelouska pokusala njoj uvuci u kucu... Cim ju je ova primjetila, udri po njoj, ali posto nije imala nesto kruce od metle, zmija pobjegla... Ova je ispod stepenista drzala kojekakve najlone i vrece, i sve je to vadila van i palila ne bi li ubila "gada gmizavog". napokon su zmiju nasli i utamanili...

Ako nista drugo, pocistila je onoaj krs ispod stepenista... Da vidis kako sad ljudi kose travu po dvoristima ;)


Ovo se vama cini ogavno, uzasno, teroristicki... Ali razumijte da kako se netko boji visina, tako se cijela moja obitelj boji zmija... ne mozemo ih ni na tv-u gledat, a da nas trnci ne prolaze... Uzasan osjecaj, i instinktivno nam je da ih ubijamo, jer je to jedino jace od straha...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Bobo kaže:
Jos jedna bjelouska manje...

Jucer na selu kod susjede se jedna odrasla bjelouska pokusala njoj uvuci u kucu... Cim ju je ova primjetila, udri po njoj, ali posto nije imala nesto kruce od metle, zmija pobjegla... Ova je ispod stepenista drzala kojekakve najlone i vrece, i sve je to vadila van i palila ne bi li ubila "gada gmizavog". napokon su zmiju nasli i utamanili...

Ako nista drugo, pocistila je onoaj krs ispod stepenista... Da vidis kako sad ljudi kose travu po dvoristima ;)


Ovo se vama cini ogavno, uzasno, teroristicki... Ali razumijte da kako se netko boji visina, tako se cijela moja obitelj boji zmija... ne mozemo ih ni na tv-u gledat, a da nas trnci ne prolaze... Uzasan osjecaj, i instinktivno nam je da ih ubijamo, jer je to jedino jace od straha...


Ok, sve je ok dok se ne bojiš ljudi :D :D :lol: :lol: :mrgreen:
 
Z

zetor proxima

Guest
kod mene iza kuce kum dovezo 40 klada za pokrivat halu a tamo zmija ko u prici e onda ja posto nemam sta radit kad namirim svinje fino sjednem na kombaj i sa kombajna fino 5.5mm gamo i dijabole gamo match shadow i udri samo ih tako rjesavam muka.
Isto tako jednom prilikom sam kosio trimerom žaru posto je bila visoka oko 2m kad je odrezem morao sam se izmaknuti da me ne ozari pa sam vec pola pokosio i sad izmicem se ja i kako sa se izmako stanem na zmiju al sreca bio sam u cizmama pa sam osjetio da se nesto mrda brzo sam skocio i dao gas do daske na trimeru i sjeci poslje posto nisam mogo raspoznati koja je vrsta jer sam je iz masakriro zvao sam tatu on mi je reko da je to ridjovka.

IZ OVOG SAM NAUCIO DA TAMO GDJE IMA ZMIJA NE TREBAMO ICI BEZ TRIMERA
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Bobo, isti smo...
Kad vidim zmiju niti ju ubijam niti ju gledam nego trčim koliko me noge nose. Za zmije nevolim ni čuti kamoli ih vidjeti...

Zmiju osobno nitijednu nisam ubio, nekakvu malu kad sam imao 6-7 godina sam biciklom pregazio slučajno. U korov koji je veči od 50 cm nevolim iči....

JAKO SE BOJIM ZMIJA!!!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
vjerovali ili ne,dok sam bio klinjo i ganjao po putu bmx sam pregazio zmiju,ne znam kakva je bila,no znam da mi je ubrzo ispustila guma,a na nutarnjoj gumi dvije rupe od zuba.. :roll:
 
V

vedo

Guest
Baš čitam ovu temu i ja se kao i bobo bojim zmija.Kod mene jedan rođak kad je bio mali strašno se bojao zmija,kada bi je vidio na tv on bi se onesvijestio,pa su ga roditelji vodili nekakvim babama protiv strave.I evo ga sad kad ide na more uhvati zmiju i sjedne i igra se s njom
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
uhh ... nisam znao da na forumu ima ovakvih tema ... hehe ... nego kod nas ima svakakvih ! a najviše poskoka i bjelouški !
jednom mi je kod bake bjelouška došla do njezinih nogu .. a baka mislila da je mačka .... a ona ne voli baš mačke , kad se odjednom čuje neko viče ..... a ja i moj ujak iz kuće izletišmo i ugleda on zmiju i ode i ubijeje .... nego da sam imao s čime ja bih volio da je ubijem .....

ali eto bobo marko i vi ostali ... nema se šta stidit , sve je to za ljude !
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
i ja se kao i bobo i marko jako bojim zmija,a ni moji ukućani ih ne vole baba je ubije gdje god da je vidi,a ni ja nisam drugačiji,evo slike od jedne ogromne koja je bila u blizini kuće pa sam je morao ubiti:

prijatelj je drži na štapu vidite prema njemu kolika je :?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Pozdrav forumaši
Danas sam bi u šumi da malo cjepam.Kad sam krenul doma ni 100m od mene na cesti ovo!
Slika0178.jpg

Dal zna neko kakva je to kača?
Da nije sljepič il bjelouška znam!
Kaj sam videl po netu čini mi se da bi mogla biti otrovna?
Slike su sa moba pa nisu neka kvaliteta,nadam se da budu zmijoznalci ipak mogli skužit o čemu se radi!
 
S

skolan93

Guest
mislim da je to riđovka ali nisam siguran

vrlo otrovna zmija

jednom ju je moj tata izorao,pa smo ju morali ubiti
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
De nemojte tako javno o ubijanju....ipak su zmije zasticene,i kazne nisu male..
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Neka ih taj tko ih štiti nosi kući! Ja ih se ne bojim ni malo, ali mogu biti opasne... Kod mene iza bašče djeca igraju nogomet, potok je u blizini, zmija kao u priči, pa postoji velika mogućnost da netko strada, pogotovo zato što se nađe i koja riđovka... Dali netko zna, čuo sam da zmije ne dolaze na površine koje se pospu malom količinom sumpora?
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Znači ipak riđa :roll:
Moral bum malo pazit ubuduče dok se budem kretal po šumi.Nisam ni slutil da ih ima tu!
Nisam joj strahu ali opreza nikad dosta.I sigurno je nebum zatukel ak ju sretnem, fino ju bum pital kak život...deca...posel...! Onda bum joj dal pusu i stavil ju na cepanice nek me čeka kad dojdem drugi put pa da me hgrizne 8) 8) 8)
Kaj bi ja nju hbil!
Al ova je zgleda bila depresivna kad se hitila pod kotače,možda droga ili alkohol :twisted: :twisted: :twisted:
 
Na vrh